Kenmerken

Conditie
Nieuw in verpakking
Type
Onbespeeld
Aantal bandjes
2 t/m 25 bandjes

Beschrijving

De TDK SA-XG 90 is een zeldzame, hoogwaardige Type II (High Bias) audiocassette die halverwege de jaren 80 werd geïntroduceerd. Het staat bekend als een van de meest geavanceerde chroom-substituut tapes die TDK ooit heeft geproduceerd, vaak geprezen om zijn audiofiele kwaliteiten die die van veel Type IV (Metal) tapes evenaren.

Belangrijkste Kenmerken
Tape-formulering: Maakt gebruik van een verbeterde versie van de Super Avilyn deeltjes. De SA-XG is in feite een doorontwikkelde versie van de bekende SA-X tape, maar dan met een speciale drielaagse coating voor een vlakkere frequentierespons en ultralage vervorming.
Behuizing: In tegenstelling tot de standaard SA-serie, werd de SA-XG geleverd in een zwaardere, hoogwaardige behuizing om trillingen te minimaliseren en een stabielere tape-loop te garanderen.

Geluidskwaliteit: Gebruikers waarderen de tape om zijn natuurlijke weergave van het middengebied en uitstekende dynamisch bereik, waardoor hij bijzonder geschikt is voor veeleisende opnames zoals jazz of klassieke muziek.

Capaciteit: Biedt een totale opnametijd van 90 minuten (45 minuten per kant).

OPHALEN GEWENST/OPSTUREN KAN OOK KOSTEN VOOR DE KOPER EN WORDT AANGETEKEND VERZONDEN DOOR POST NL KOSTEN VOOR DE KOPER !
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Maasdijk
122x bekeken
1x bewaard
Sinds 28 sep. '26
Advertentienummer: m2447865806