Allure – Véronique van den Engh orgel Den Bosch Widor Takle

€ 4,95
Ophalen of Verzenden
60sinds 16 mei. '25, 19:55
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
TypeOverige typen
PeriodeRomantiek

Beschrijving

Een instrument met grote allure!

Allure is deel 2 in een serie van 3 (Imposant, Allure en Illuster). Op het schitterende orgel van de Sint Jan’s Basiliek in ’s-Hertogenbosch speelt Véronique van den Engh een programma met werken Sweelinck, Clérambault, Bach, Widor en Takle.

In het verzorgde cd-boekje een persoonlijke toelichting op de gespeelde werken, een beknopte beschrijving van de geschiedenis van het orgel met uiteraard vermelding van de dispositie. Daarnaast een levensbeschrijving van de organiste.

Uit de recensies:

“…… Gedreven en voornaam, dat is het spel van Van den Engh, buitengewoon plezierig om naar te luisteren. Daarbij komt dat, hoe kan het ook anders, de schitterende akoestiek van de kathedraal optimaal benut wordt. ......” Joost van Beek op Orgelnieuws.

“……. Duitse, Nederlandse en Franse werken, in de tijd geplaatst van de Barok tot nu en waarbij de talloze registratiemogelijkheden van dit fantastische orgel uitstekend werden benut. Daardoor is er een kleurrijk geheel ontstaan, waarin haar genuanceerde speelstijl een groot luisterplezier opleveren. …..”  Bert Becht op website Brabantse Orgelfederatie

Dit betreft een tweedehans cd in nette staat.

Kijk voor meer cd’s ook eens bij mijn andere advertenties!
Advertentienummer: m2268864089