David de Jong Adema orgel Raalte Saint-Saëns Howells Messiae

651sinds 27 mei. '25, 20:22
€ 3,95
Ophalen of Verzenden
Thuisbezorgd via DHL vanaf € 3,95
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
TypeOverige typen
PeriodeRomantiek

Beschrijving

CD – David de Jong Adema orgel Raalte In Omnibus Requiem Quaesivi

Orgelmuziek rond het thema ‘Rust’

Organist / Predikant David de Jong bespeelt op deze cd het Adema orgel (1927) in de Basiliek van de Heilige Kruisverheffing in Raalte. Een orgel dat hem inspireerde tot een programma rond het thema ‘Rust’ wat niet betekent dat er uitsluitend rustige muziek klinkt.

Er klinken werken van Flor Peeters, Camille Saint-Saëns, Louis Vierne, Herbert Howells, Johan G. Koers, Frank Martin, Charles Tournemire, Olivier Messiaen en een werk van David de Jong zelf.

In het cd-boekje (NL/EN) toelichtingen op het gekozen thema en de gespeelde muziek. Verder informatie over organist en orgel.

Uit een recensie:

“….. De Jong vertolkt zijn programma, met daarin ook een knappe eigen compositie, vol overtuiging ….. David de Jong heeft het zichzelf en de luisteraar niet makkelijk gemaakt. Voor fijnproevers en doorzetters valt er echter veel te ontdekken en te ervaren. …..” Joost van Beek op Orgelnieuws

Dit betreft een nieuwe cd zonder sealverpakking.

Kijk voor meer cd’s ook eens bij mijn andere advertenties.
Advertentienummer: m2272756422