2CD + DVD Bätz orgel Harderwijk Jaap Zwart Kees van Eersel e

550sinds 28 mei. '25, 21:06
€ 4,95
Ophalen of Verzenden
Thuisbezorgd via DHL vanaf € 3,95
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw in verpakking
TypeOverige typen
PeriodeBarok

Beschrijving

De orgelparel op de Veluwe!

Deel 5 in de serie Literata / Improvisata, opgenomen in de Grote Kerk in Harderwijk met het zeer fraai klinkende Bätz-orgel uit 1827.

Er is een afwisselend programma samengesteld waarin naast literatuur ook wordt geïmproviseerd over Psalmen en Geazangen. Er worden werken gespeeld van onder andere Pergolesi, Loeillet, Zwart, Nystedt, J.S. Bach en Borowski.

Medewerkenden zijn:
Jaap Zwart, orgel
Willem van Twillert, orgel
Kees van Eersel, orgel
Henk Linkert, orgel
Heiko ter Schegget, blokfluit
Joao P. Ramos Marta, fluit
Alieke Pijl, fluit

Deze set bestaat uit 2 cd’s en een DVD. De DVD bevat 17 tracks en nog een aantal bonustracks waaronder een toelichting op het bijzondere interieur van de Grote Kerk met de prachtige gewelfschilderingen.

Op de 2 cd’s staan naast alle tracks van de DVD nog extra een aantal extra tracks, totale speelduur van de cd’s samen is bijna 2 uur!

Dit betreft een nieuwe set nog in de sealverpakking, voor de foto’s is een uitgepakt exemplaar gebruikt.


Kijk voor meer cd’s ook eens bij mijn andere advertenties!
Advertentienummer: m2273087770