Kenmerken

Conditie
Nieuw in verpakking
Type
Overige typen
Periode
Barok

Beschrijving

Muzikale en afwisselende bloemlezing van een muzikanten-echtpaar

Deze dubbel-cd is een posthume hommage van Annelies van de Schaaf-Bos aan haar in 2016 overleden echtgenoot Haite van der Schaaf. Het betreffen live-opnames van concertregistraties in binnen en buitenland uit de periode 1981-1997 met werken voor orgel en alt en orgel-solo.

Het programma is grotendeels chronologisch opgebouwd en loopt via werken van onder meer Jan Pieterszoon Sweelinck, Hendrik Speuy, Matthias Weckmann, Johann Sebastiaan Bach naar Wolfgang Amadeüs Mozart, Antonin Dvorak, Anton van der Horst, Petr Eben en Daan Manneke.

De opnames zijn gemaakt van bekende orgels zoals het Schnitger-orgel in Norden, de Christiaan Müller-orgels in Haarlem en Leeuwarden, maar ook minder bekende (maar niet minder fraaie) orgels zoals het Müller-kabinetorgel in Castricum, het Vool-kabinetorgel en het Strümpler-orgel in de Amstelhof (nu Hermitage) in Amsterdam en het Quellhorst-orgel in de Bethlehemkerk in Zwolle.

In het cd-boekje (NL) zijn naast een voorwoord en programma-overzicht ook korte toelichtingen op de gespeelde werken opgenomen. Daarnaast zijn de liedteksten afgedrukt en bevat het boekje veel foto’s uit verschillende periodes.

Dit betreft een nieuwe dubbel-cd nog in de sealverpakking (voor de foto’s werd een uitgepakt exemplaar gebruikt).

Kijk voor meer cd’s ook eens bij mijn andere advertenties!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Nunspeet
18x bekeken
0x bewaard
Sinds 26 sep '25
Advertentienummer: m2315542319