ULTRAMAR - HOMENATGE A ORTEGA MONASTERIO

€ 3,50
Ophalen of Verzenden
270sinds 12 mar. '25, 13:27
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Periode2000 tot heden

Beschrijving

PRESENTATIE en een stukje geschiedenis ...(ONBEKEND MAAKT IMMERS ONBEMIND....)
Groep opgericht in 2000 door Núria Berengueras en Angel Riba toen ze, na een uitgebreide en gevarieerde muzikale carrière, besloten een nieuwe fase te starten. Carolina Oliver en Pere Rodriguez, zowel ex-leden als "Quatre Veus", voltooiden de eerste formatie.
Het nieuwe project wordt: Ultramar

In die beginjaren veel optredens en concerten tussen degenen die het populaire habanera-recital willen benadrukken van Calella de Palafrugell, Palamos en Tarragona, bij verschillende gelegenheden, de meeste in totaal negen opnames, waarvan de laatste het afscheid was van de groep "Quatre Veus", het concert "20 anys d'havaneres i cançons” (20 jaar zeemansliederen en liederen) "live opgenomen in het Auditorium van het Centre Cultural de La Caixa, in Granollers (Barcelona) in 1998.

Sinds 2000 maakt Ultramar een diversiteit aan optredens en liveconcerten. In 2003 presenteert ze in “L'Espai” (Barcelona) het concert "Homenatge a Ortega Monasterio” (waar we Ortega Monasterio bijwoonden, meesterdocenten).

De cd-titel is ook de eerste Ultramar, opgenomen in 2002 met DiscMedi (platenmaatschappij). werk gewijd aan J.L. Ortega Monasterio, dat een selectie van Habaneras en Zeeshanties bevat, exclusief van de auteur en componist van vele, en bekende populaire hits: El meu Avi, La Balada d’en Lucas, El Canó de Palamós, enz...
Aan dit werk neemt de studiegroep, gecoproduceerd door Joan Ramon en Angel Riba, prominente collega-muziekprofessionals deel: Ferran Cubedo, Amado Jaén, Francesc Membrives, Oriol Saña, en de medewerking van een bijzondere vriend, uitstekende muzikant en internationaal geweldige zanger, Dyango, met “Meritxel”, begeleid op gitaar door de meester Ortega Monasterio zelf. In de zomer van 2003 deelname van Ultramar aan de populaire “Cantada d’Havaneres de Calella de Palafrugell”.

Accordeonist Francesc Membrives, die vele malen deelnam in "Ultramar", werd onderdeel van de groep in 2006. In de zomer van 2006 presenteerde de coproducent van Joan Ramon de "La Ruta del Rom: Los Manolos i Ultramar". Een perfecte combinatie van Rumbas en Habaneras, wat een muzikale show bleek te zijn met gevarieerd muzikaal ritme. Twee jaar later sloot ook Joan Ramon zich aan bij de groep. Een goed voorbeeld van de verscheidenheid van het repertoire van “ULTRAMAR” is hun C.D. “Ronda Litoral” opgenomen in juni 2009 en bevat volksliederen, habaneras en zeemansliederen van het Iberisch schiereiland. Juni 2010 was een opmerkelijke prestatie en werd de groep uitgenodigd voor het 25-jarig jubileum “Barcelona cara al mar”, de traditionele “grote bijeenkomst van Habaneras”, gehouden in Port-vell in Barcelona.

ULTRAMAR is een groep die innovatief, dynamisch en creatief is met een persoonlijke stijl, met name voor de muzikale arrangementen van de liedjes en de variatie van stemmen in harmonie bij het interpreteren van originele liedjes, geselecteerd uit traditioneel en internationaal repertoire, inclusief eigen composities of hedendaagse auteurs.
Voor ULTRAMAR is het streven om de hoogste kwaliteit te bereiken en de aandacht van het meer veeleisende publiek vast te houden een constante zorg en gelukkig wordt dit beloond door het warme welkom met een bijbehorende “toegift”.

De groep ULTRAMAR bestaat uit vier residentiële componenten in de regio's el Valles.
  • NURIA BERENGUERAS…………Zang en gitaar
  • AGUSTÍ ALONSO.........................Acordeon en zang
  • FÈLIX SERRA…………………..…Bas
  • JUAN CARLOS ESTEVE..............Zang en percussie

CATALONIE
CD IN GOEDE CONDITIE
TRACKS:
  • 1 La Rosa del Port
  • 2 Enamorada del Mar
  • 3 Bitxintxo
  • 4 Bon Cremat
  • 5 Encisadora
  • 6 Tornada a Menorca
  • 7 Plora Guitarra
  • 8 Balada d'en Lucas
  • 9 La Muñeca
  • 10 Escolta el Vent
  • 11 No Vull Dir Adeu
  • 12 El Canó de Palamós
  • 13 Meritxell
  • 14 Parla el Mestre
  • 15 El Meu Avi

Bekijk alle PRACHT-CD’s die één euro of één euro vijftig kosten: kijk bij CD’s en DVD’s op SNOEPERIJWINKEL
Verder een grote en aantrekkelijke diversiteit van CD’s: tik op mijn naam en je ziet meer dan 1000 CD’s, meer dan 100 boeken en leuke legpuzzels. Ook elpees op voorraad. Neem gerust contact op als je nog vragen hebt.
Advertentienummer: m2244916764