BRANKO GALOIC & SHAKAVAC ORKESTAR - 83 EJ TI TU !?

€ 8,00
Ophalen of Verzenden
390sinds 14 mar. '25, 14:08
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
SoortOverige soorten

Beschrijving

Branko Galoic is een gitarist, componist en singer/songwriter uit Ivanic Grad, Kroatië. Hij woont sinds 2000 in Amsterdam en daar ontmoette hij Dragi --estic, een producer uit Bosnië, met wie hij zijn eerste soloplaat "Above The Roofs" opnam. Het album staat onder sterke invloed van traditionele Balkan- en zigeunermuziek gemengd met blues en pop en Branko zingt in zijn moedertaal. "Above The Roofs" is al uit in Kroatië, Nederland, Bosnië, Engeland, Frankrijk, Duitsland, Spanje, Italië, Tsjechië, Finland, Noorwegen, Zweden, Denemarken en Japan en het album kreeg in alle landen even goede recensies. Branko's album is door de Independent verkozen tot jazz-cd van de week Branko's album 'Above The Roofs' werd door criticus Rita Jager in het muziektijdschrift 'Jazzism' tot de 100 beste albums van 2006 in Nederland gerekend.


De muziek van Gogol Bordello heeft voor Oost-Europese artiesten een hoop deuren geopend. De ietwat traditonelere vormen van deze muziek, zoals gespeeld door Branko Galoic & Skakavac Orkestar, hebben een nieuw publiek gekregen en dat is volledig terecht. De muziek smeekt om dans en drank en ook al zijn de teksten voor de meesten onverstaanbaar is het een stijl die velen zal aanspreken. Anno 2011 is het tijd voor het derde album waar Galoic en de muzikanten nog meer uit zichzelf weten te halen. Galoic’ songwriting, de koperarrangementen, alles past in elkaar. De muzikale invloeden uit de Balkan voeren de boventoon, maar Galoic neemt ook een hoop westerse invloeden mee in zijn songs zoals in Till I’m 82 (track 4).

Branko Galoic is een Kroatische singer-songwriter en gitarist wiens debuut-cd een verzameling is van liedjes over ballingschap en het leven op de weg. Met behulp van een eclectische mix van muzikanten en instrumenten heeft hij een opvallend geluid ontwikkeld dat, hoewel het doet denken aan vroegere troubadours als Jacques Brel en Alan Stivell, een originele mix is ​​van zigeunermuziek en blues. (Independent, The (London), 9 juni 2007 door Roger Trapp)


TRACKS:

  • Tako losBranko Galoic, Skakavac Orkestar

4:24
  • Izdaleka dolazisBranko Galoic, Skakavac Orkestar

3:39
  • Davolje plesBranko Galoic, Skakavac Orkestar

3:59
  • Till I'm 82Branko Galoic, Skakavac Orkestar

2:45
  • Ciganski pasosBranko Galoic, Skakavac Orkestar

4:36
  • Negdjeljni komentarBranko Galoic, Skakavac Orkestar

3:29
  • Pjesma andelaBranko Galoic, Skakavac Orkestar

5:06
  • Koji ti je vragBranko Galoic, Skakavac Orkestar

3:34
  • Aman aman taman tamanBranko Galoic, Skakavac Orkestar

3:47
  • Cardas i poBranko Galoic, Skakavac Orkestar

3:08
  • Bijele laziBranko Galoic, Skakavac Orkestar

4:38
  • Ilegall boleroBranko Galoic, Skakavac Orkestar

4:00
  • Izvan ovog vremenaBranko Galoic, Skakavac Orkestar

3:26
  • Pam pam pamBranko Galoic, Skakavac Orkestar

2:56
  • The smudgeBranko Galoic, Skakavac Orkestar

1:27
  • Sayonara mon amourBranko Galoic, Skakavac Orkestar

2:11
  • Ili ides ti ili idem jaBranko Galoic, Skakavac Orkestar

4:32
  • Zvijezda vodiljaBranko Galoic, Skakavac Orkestar 4:52




Bekijk alle PRACHT-CD’s die één euro of één euro vijftig kosten: kijk bij CD’s en DVD’s op SNOEPERIJWINKEL
Verder een grote en aantrekkelijke diversiteit van CD’s: tik op mijn naam en je ziet meer dan 1000 CD’s en leuke legpuzzels. Neem gerust contact op als je nog vragen hebt. Verzenden via Postnl of DHL

Advertentienummer: m2245640352