Fear and Loating in Las Vegas Terry Gilliam dvd

€ 8,00
Ophalen of Verzenden
40sinds 5 mei. '25, 11:43
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw

Beschrijving

Te koop aangeboden de dvd (3x beschikbaar. Zie foto's. Steelbook dubbel-dvd kost 10,00 Euro):


FEAR AND LOATHING IN LAS VEGAS


Regisseur: Terry Gilliam


Met: Johnny Depp, Benicio Del Toro, Ellen Barkin, Gary Busey, Cameron Diaz, Mark Harmon, Tobey Maguire, Christina Ricci, Katherine Helmond, Michael Jeter

Sportjournalist Raoul Duke en zijn 150 kg-zware advocaat Dr. Gonzo rijden in hun knalrode cabriolet 'The Red Shark' naar Las Vegas om er een motorcross-wedstrijd te verslaan. Met een koffer vol drugs en sterke drank ondernemen ze een hallucinante trip naar het hart van The American Dream. Duke noemt het een opdracht, voor Dr. Gonzo is het een haast heilige missie om zijn client voor zelfdestructie te behoeden. Gebaseerd op het beroemde boek van Hunter S. Thompson, waarmee hij in 1971 in Amerika een grote hype ontketende.

-------------------------------------
Voormalig Monty Python-animator en huidig fantast Terry Gilliam was de aangewezen persoon voor de verfilming van de gelijknamige cultroman van Hunter S. Thompson. Gilliam is er namelijk in geslaagd om te laten zien wat er gebeurt met 'gonzojournalist' Raoul Duke (Depp) en sidekick Dr. Gonzo (Del Toro) na 'twee zakjes wiet, 75 pilletjes mescaline, 5 velletjes high-powered LSD, een halfvol zoutvaatje cocaïne, een scala aan uppers, downers, laughers en screamers, een fles tequila, een fles rum, een krat bier, een flesje pure ether en twee dozijn poppers'. Overdone maar fascinerend luidt het eindoordeel.



De dvd verkeert in goede staat en is voorzien van Nederlandse ondertiteling.

Brievenbuspost

Het betreft hier een vaste prijs. Mails over lagere prijzen worden niet beantwoord.


4 HALEN = 3 BETALEN De laagst geprijsde is dan gratis.
Advertentienummer: m2264722151