dvd Rob de Nijs - Shows 1964-195

Gereserveerd
Ophalen of Verzenden
893sinds 23 mar. '25, 16:15
Deel via
of

Kenmerken

SoortMuziek en Concerten
KijkwijzerleeftijdAlle leeftijden

Beschrijving

Originele dvd, in uitstekende staat.

Een dvd met een drietal bewaarde Vara-televisieshows die uiteindelijk bij het grote publiek 'De Rob de Nijs Show' zouden gaan heten.

De Vara pakte het groots aan en maakte een serie van tien zeer succesvolle muzikale shows met naast Rob de Nijs maar liefst drie publiekstrekkers: Ria Valk en Trea Dobbs en Marijke Merckens. Elke aflevering van de show was een soort mini-musical, waarbij evergreens uit het American Songbookrepertoire door Harry Geelen, Dick Poons en Hans Peters van toepasselijke Nederlandse teksten werden voorzien. Tot slot van elke show volgde er dan een hitparade met op dat moment populaire nummers. De setting was steeds dezelfde: de redactie van een tijdschrift met Rob als eindredacteur, Trea als receptioniste, Ria als 'ome Henk' van de relatierubriek en Marijke als editor.

De dvd gaat vergezeld van een twaalf pagina's tellend boekje met, naast een aantal unieke kleurenfoto's, een inleiding door Bart Peeters en informatie over Rob de Nijs, Trea Dobbs, Marijke Merckens en Ria Valk.
Advertentienummer: m2249147421