Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Genre
Formaat
12 inch

Beschrijving

John Wesley Harding is van einde 1967 en na 3 albums met electrische bluesrock, een soort van terugkeer van Dylan naar zijn wat meer folk en countryachtige repertoire. Op dit 8e studioalbum van Dylan staan nummers die vervolgens volop door Jan en alleman gecoverd werden. All along the watchtower, Dear landlord (al snel door Joe Cocker opgepikt), The wicked messenger, Drifter's escape, I am a lonesome hobo, I pity the poor immirgant en I'll be your baby tonight. En het prachtig verhalende titelnummer.

Dit is de originele uitgave, op het CBS label.
Het is een NL persing.
In zeer goede staat. De hoes is netjes, nauwelijks slijtage, alleen een penaantekening van de vorige eigenaar op de achterkant. En ook op plaat is weinig aan te merken, speelt keurig af. Compleet met de plaat in een geplastificeerde binnenhoes.
Volledige tracklist(en) op de foto’s.

090126
Verzenden of bij mij thuis (Biddinghuizen) ophalen.
Ik verzend meestal met DHL, met track & trace gegevens (maar PostNL kan ook).
Binnen Nederland: 1-3 CDs voor 3,70 euro (lokaal afhalen) of 4,20 euro (brievenbus thuis). Voor een groter/zwaarder pakket met bijv. een aantal LPs 5,25 euro (lokaal bij jou in de buurt afhalen) of 6,25 euro (thuisbezorgd).
Naar België: Via Mondial relay kost een pakket ongeacht hoeveel items (CDs en/of LPs) altijd 4,80 euro (lokaal afhalen). Wil je het thuisbezorgd, dan is PostNL/Bpost de minst dure optie, een pakket met 1-3 CDs 8,40 euro. Een groter pakket (LPs) 8,50 euro. Track & trace is 1 euro extra. Naar België kan een enkele CD ook zonder jewel case (wel het boekje en de achterflap) voor 6,30 euro.

Wil je een andere manier van verzenden, geef die dan maar aan. Meerdere items worden natuurlijk in een zending verzonden, om de verzendkosten zo laag mogelijk te houden.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Biddinghuizen
31x bekeken
0x bewaard
Sinds 23 nov '25
Advertentienummer: m2337656034