Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Merk
CREALITY
Printkoppen
1
Eigenschappen
Ingebouwde Wi-Fi

Beschrijving

Creality Ender 3 v3 KE, met versterkte gantry voor strakkere printkwaliteit.

Haalt een printsnelheid van wel 500mm/s, en heeft een versnelling tot 8000mm/s².

Het bed is verwarmbaar tot 100°c en de printkop tot 300°c. De printer is geschikt om PLA, PETG, ABS, TPU(95A) en ASA te printen.

De printer heeft een print volume van L220xb220xh240mm

De filament runout sensor is dichter naar de printkop verplaatst, zodat je het filament tot het laatste beetje kan gebruiken.

De printer komt met de originele boekjes, gereedschappen, een extra printbed en een losse filament houder. Ook komt de printer met een input shaping sensor.

De printer werkt perfect, enkel 1 draad van de runout sensor is los maar zo ver ik weet is deze alleen van het indicatielampje.

De 3d-printer mag weg in verband met overstap naar een multicolor printer.


De printer is momenteel geroot en voorzien van mainsail i.v.m. nog fijner inregelen van de printer & dat je online de print voortgang kan volgen, hij kan eventueel terug naar fabrieksinstellingen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rhoon
64x bekeken
4x bewaard
Sinds 26 okt '25
Advertentienummer: m2326697862