Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Merk
CREALITY
Printkoppen
1

Beschrijving

Hierbij bied ik mijn ender 3 pro met verschillende upgrades aan.

Er zit een silent moederbord in waardoor de aanstuuring lekker stil is.
Hot end is vervangen door een Phaetus Dragonfly BMS, hierdoor is deze printer geschikt voor printen op hogere temperaturen.
verder zitten er stuggere veren onder het printbed en is de de bowden tube vervangen door een ptfe versie van capricorn.
het printbed is van glas dit zorgt voor zeer mooie prints. en zit ook nog 2 flexibele print bends bij. deze zijn niet meer top maar wel bruikbaar.
ook zit er een abl op om het bed automatisch te levlen.

verder zit er een behuizing bij gemaakt van lack tafels. Deze is voorzien van verlichting. Hierdoor is het printen van asa geen probleem.

Ik gebruik momenteel de creality sonic pad om alles aan te sturen.Deze is nog zo goed als nieuw de beschermfolie zit zelfs nog op het scherm. je kan via deze manier makkelijk printen en monitoren via de pc.
Het scherm is daarom van de printer afgehaald maar deze zit er wel bij.

in overlegn= kan de printer ook zonder sonic pad verkocht worden.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Geleen
126x bekeken
8x bewaard
Sinds 17 dec '25
Advertentienummer: m2346162699