Kenmerken

Productnummer (EAN)
6097027699670
Conditie
Zo goed als nieuw

Beschrijving

Meer informatie over dit artikel? 

Druk op de knop: ‘Website’ hierboven in de kleur: Wit/Blauw.

Waarom bestellen bij 2dekansje.com? 
  • Voor 16:00 besteld, morgen in huis binnen Nederland.
  • 1 jaar garantie op elke aankoop
  • Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg direct €5,- korting bij besteding vanaf €60,-. 

  • Niet goed, geld terug!
  • Af te halen bij ons magazijn in Nieuwveen. Bezichtigen in ons magazijn is helaas niet mogelijk. 
  • Mocht u het liever thuisbezorg hebben? Dat kan ook! Boven de €60,- betaalt u geen verzendkosten.

 

Reden tweedekans product? Dit product is een keer uit de verpakking gehaald, maar is nog nooit gebruikt. Het product behoudt zijn garantie. Veel plezier met deze duurzame tweedekans koop! 

 

 

Orde, veiligheid en een professionele uitstraling in één oplossing

Losliggende kabels zorgen niet alleen voor rommel, maar ook voor gevaarlijke situaties. Deze robuuste kabelbrug van Max is ontworpen voor iedereen die veiligheid en netheid serieus neemt, zowel thuis als op de werkvloer. Dankzij het sterke rubber en het doordachte ontwerp beschermt deze kabelbrug kabels effectief en voorkomt hij struikelgevaar, zelfs in intensief gebruikte omgevingen.

De kabelbrug is gemaakt van duurzaam gevulkaniseerd rubber en beschikt over twee ruime kabelkanalen. Hierdoor kunnen meerdere stroom- of datakabels netjes worden weggewerkt zonder dat ze worden afgekneld. Met een draagvermogen tot maar liefst 9 ton puntdruk is deze kabelbrug geschikt voor zwaar verkeer, zoals auto’s, heftrucks en ander rollend materieel.

De opvallende zwart-gele kleur in combinatie met de hoogwaardige 3M-reflectiestrepen zorgt voor uitstekende zichtbaarheid, ook bij weinig licht of in donkere ruimtes. Het slimme koppelbare haaksysteem maakt het eenvoudig om meerdere kabelbruggen aan elkaar te verbinden, zodat je moeiteloos langere trajecten kunt overbruggen.

Waarom deze kabelbrug een slimme keuze is

Deze 2-kanalen kabelbrug combineert extreme stevigheid met flexibiliteit en zichtbaarheid. Hij is ontworpen voor langdurig gebruik en blijft betrouwbaar presteren onder zware belasting. Ideaal voor garages, magazijnen, evenementen, werkplaatsen, bouwplaatsen en drukbezochte doorgangen.

Productinhoud

1 x Kabelbrug 2-Kanalen rubber – lengte 100 cm

Specificaties

Merk: Max
Type: Kabelbrug / Kabelgoot 2-Kanalen
Lengte: 100 cm
Afmetingen kabelkanalen: 30 x 35 mm
Aantal kanalen: 2
Materiaal: Gevulkaniseerd rubber
Kleur: Zwart met gele reflectiestrepen
Maximale belasting: Tot 9 ton puntdruk
Koppelbaar: Ja, haaksysteem
Toepassing: Binnen en buiten

 

Is dit toch niet helemaal wat je zoekt? Dan kan je alles van het merk Max op onze website vinden. 

 

 



...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Nieuwveen
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 14 jul '26
Advertentienummer: a1528596088