Wyrestorm EXF-300-H2 Fiber Extender - Nieuw
meerdere beschikbaar
18Gbps 4K HDR OM3 Multi-Mode Fiber Extender With HDCP 2.2 and Bidirectional IR or RS-232
Technical Specifications
AUDIO & VIDEO
Inputs
TRANSMITTER
1x HDMI: 19-pin type A
RECEIVER
1x OM3: SFP+ Fiber LC Connection
Outputs
1x HDMI: 19-pin type A
Output Video Encoding
TMDS over fiber
Encoding Data Rate
10Gbps
Audio Formats
2ch Analog/PCM | Multichannel: LPCM and Up to Dolby TrueHD and DTS-HD Master Audio
Video Resolutions (max)
1920x1080p @60Hz 16bit
3840x2160p @60Hz 10bit 4:2:0 HDR
4096x2160p @60Hz 8bit 4:4:4
Supported Standards
DCI | RGB | HDR | HDR10 | Dolby Vision up to 30Hz | HLG | BT.2020 | BT.2100
Maximum Pixel Clock
600mHz
COMMUNICATION & CONTROL
HDMI
HDMI | HDCP 2.2 | EDID | DVI/D supported with adapter (not included)
Fiber Multimode
HDMI | HDCP 2.2 | EDID
RS-232
1x RS-232: 3-pin Phoenix | Bidirectional over OM3
IR
1x IR RX: 3.5mm (1/8in) TRS Stereo | 1x IR TX: 3.5mm (1/8in) TS Mono | Bidirectional over OM3
POWER
Power Supply
12V DC 0.5A
Max Power Consumption
4W
meerdere beschikbaar
Technical Specifications
AUDIO & VIDEO
Inputs
TRANSMITTER
RECEIVER
Outputs
Output Video Encoding
TMDS over fiber
Encoding Data Rate
10Gbps
Audio Formats
Video Resolutions (max)
1920x1080p @60Hz 16bit
4096x2160p @60Hz 8bit 4:4:4
Supported Standards
Maximum Pixel Clock
600mHz
COMMUNICATION & CONTROL
HDMI
Fiber Multimode
HDMI | HDCP 2.2 | EDID
RS-232
IR
POWER
Power Supply
12V DC 0.5A
Max Power Consumption
4W
Zwanenburg
27x bekeken
1x bewaard
Sinds 28 apr '26
Advertentienummer: m2393535657
Populaire zoektermen
Presentersez hotspot extender in WiFi-versterkersfiber laser in Netwerk switchesbobcat miner 300 in Overige Computers en Software300 euro in Desktop Pc'sgame pc 300 euro in Desktop Pc'sbobcat miner 300 in Routers en Modemsacer predator helios 300 in Windows Laptopsengenius hotspot extender in WiFi-versterkersroland sp 300 in Printersmagellan 300 in Scannersez hotspot extender in WiFi-versterkerscanon pro 300 in Scannerssony prs 300 in E-readersletterkasteel in Speelgoed | Educatief en Creatiefmarkies grijs in Zonneschermenaygo scherm in Autoradio'sbeet tijdschriften in Tijdschriften en Krantenmakita accu 7.2 in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorensun stream in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbetonnen krukje in Tuinbeeldenbrendan in Thrillers2 takt kart in Kartinghelpers weg in Esoterie en Spiritualiteit