Draytek Vigor 120 Annex B V2 adsl modem router

€ 34,95
Verzenden
Verzenden voor € 17,50
351sinds 3 feb. '25, 16:51
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
MerkDrayTek Vigor
TypeRouter met modem

Beschrijving

De Draytek Vigor 120 is een compacte modem/router met een DSL poort en een ethernet LAN poort. Dit product kan worden ingezet als modem in bridge mode, maar zoals men van Draytek gewend is, bevat het model een uitgebreide firewall. Geschikt voor ADSL over een ISDN telefoonlijn.
Hierdoor is de Draytek Vigor 120 meer dan een bridge modem en kan het in meerdere situaties worden ingezet.
PPPoA naar PPPoE bridging / MPoA bridging
De Vigor 120 ondersteunt zowel PPPoA/PPPoE bridging als MPoA bridging. Door deze bridging functionaliteit kan op de achterliggende breedband router het externe IP worden verkregen. De Vigor 120 is dan volledig transparant en dient enkel als modem.
Firewall
Om uw netwerk te beveiligen, beschikt de Vigor120 over een object oriented firewall met uitgebreide functies, zoals multi NAT met VPN pass-through, Stateful Packet Inspection, om netwerkbetrouwbaarheid te bieden door het detecteren en niet toestaan van schadelijke pakketjes of DoS-aanvallen en URL content filtering, zodat misbruik van uw netwerk kan worden tegengegaan.
Oplossingen
Er zijn een aantal oplossingen te bedenken waarbij de Vigor 120 ingezet kan worden.
De Vigor 120 in bridge mode; ideaal voor loadbalancer
De Vigor 120 is in het hiernaast getekende scenario in bridge mode geplaatst, waardoor de achterliggende loadbalancer/firewall, de Vigor 2950, het externe IP adres van de internet provider op de WAN poort krijgt. Hierdoor kunnen functionaliteiten zoals VPN en firewalling eenvoudiger in loadbalancers worden toegepast. Alle functionaliteiten van de loadbalancers uit het DrayTek assortiment, zoals de Vigor 3300V, VigorPro serie of de Vigor 2950 kunnen hierdoor volledig worden ingezet. Uiteraard kan de Vigor 120 ook worden ingezet voor een router met één WAN poort. Met de Vigor 120 kunnen automatiseerders een volledige DrayTek oplossing aanbieden bij de klant.
Vigor 120 als modem/router waarop 1 computer/server kan worden aangesloten
De Vigor 120 is in dit scenario als modem/router ingezet. Het product beschikt over 1 LAN poort en kan in situaties waar een computer of server draait perfect worden ingezet. Door de ingebouwde object oriented firewall in de Vigor 120 is het netwerk toch optimaal beveiligd.
Vigor 120 als modem/router met daarachter een switch
In dit scenario kan, indien men gebruik wil maken van meerdere netwerkproducten achter de Vigor 120, uiteraard gebruik worden gemaakt van een switch, zoals bijvoorbeeld de Vigor G2080. De Vigor 120 beschikt over NAT en een ingebouwde DHCP server voor het toekennen van IP adressen aan werkstations en printers. Door het toepassen van de object oriented firewall zijn de netwerkproducten volledig beschermd.

Specificaties
  • Artikelnummer: V120-B
  • EAN: 4719853558359

Dit is een nieuw product !!
4 stuks beschikbaar
Advertentienummer: m2230990523