Noritsu LS-600 Film Scanner + Laptop + Kinetronics Cleaner

13112sinds 12 jul. '25, 11:57
Bieden
Ophalen
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 39,-
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNiet werkend
MerkNoritsu
TypeOverige typen
Geschikt voorWindows

Beschrijving

Noritsu LS-600 filmscanner, geschikt voor het scannen van negatiefstroken, volledige rolletjes en APS-films. Jarenlang naar volle tevredenheid gebruikt.

De scanner werkt momenteel niet volledig: hij komt niet meer door de kalibratie heen (01324-00000). Recent professioneel onderzocht en geüpdatet door Veritek in Duitsland. Mogelijke oorzaken zijn:

  • Z026391-01 board
  • LED Unit Z026393-01

Deze onderdelen moeten gerepareerd of vervangen worden. Voor wie technisch onderlegd is of over onderdelen beschikt, is dit mogelijk goed op te lossen. Anders is de scanner zeer bruikbaar voor parts only.

Let op: het infrarood licht werkt niet meer. Met zorgvuldige reiniging van de stroken en moderne AI/nabewerking zijn alsnog uitstekende resultaten mogelijk, ook zonder IR-cleaning.

  • Perfect voor APS-scans: deze films zitten volledig stofvrij in de houders.
  • Kinetronics StaticVac Ionic Film Cleaner (model SV-4220) inbegrepen: maakt negatieven vrijwel stofvrij voor een optimale scan.

Je krijgt in één koop:
  • Noritsu LS-600 film scanner
  • Kinetronics StaticVac Ionic Film Cleaner (SV-4220)
  • MSI Laptop met Windows 7 + Noritsu EZ Controller 6.5 software: volledig ingericht voor gebruik met de LS-600.

Ophalen:
Gezien het gewicht en de kwetsbaarheid van de apparatuur is ophalen (in Oss) sterk aanbevolen. Verzending is mogelijk, maar volledig op eigen risico en kosten.
Advertentienummer: m2288242238