Chihuahua langharig pup teefje lilac met blauwe ogen

€ 1.250,00
74612sinds 3 mei. '25, 23:06
Deel via
of

Kenmerken

GeslachtTeef
Type aanbiederParticulier
Aantal hondenEén hond
HerkomstNederland
GechiptJa
GeregistreerdJa
Leeftijd8 tot 15 weken
OntwormdJa
StamboomNee
GevaccineerdCDV (hondenziekte), HCC (leverziekte), Parvo

Beschrijving

Noortje is geboren uit een nestje van 4 pups. Ze is geboren op 24 februari en is 10 weken oud.
Haar zusjes hebben al een forever home gevonden.. 

Noortje is erg lief en aanhankelijk en staat daarnaast haar mannetje bij andere honden. Ze zoekt echt je nabijheid op en vraagt ook haar aandacht. Een echt schoothondje is ze wel. Lekker knuffelen. Ze slaapt bij ons niet in een bench, maar op de slaapkamer.

Ze is in de woonkamer opgegroeid en super gesocialiseerd.

Noortje kan niet zo super overweg met de katten. Als ze ze ziet blaft ze ernaar. Het wordt wel al wat minder, maar ze heeft meer met haar soortgenoten. Een speelkameraadje lijkt me dan ook leuk voor haar. 

Noortje is muisgrijs lilac (ook wel lavendel genoemd) en heeft blauwe ogen. Een heel bijzonder hondje dus. Ze is langharig en ik verwacht dat ze qua haar op de moeder gaat lijken.voor zover ik dat nu al kan zeggen. 

Het is geen mini chihuahua. Haar ouders wonen beide bij ons en zijn hertenkop chihuahua's. Vader kortharig en mama langharig.
Ik denk dat ze ongeveer zo rond de 3,5-3,8 kilo gaat worden. Beetje tussen mama en papa in.

Noortje is ontwormt gechipt geënt (2 x inmiddels) en heeft een paspoort met gezondheidsverklaring. Uiteraard ubn geregistreerd. 

Ik zoek echt een goed huis voor dit unieke meisje.
Advertentienummer: m2264157609