Noors Boskat poesje ter overname

Zie omschrijving
872sinds 15 mei. '25, 13:02
Deel via
of

Kenmerken

GeslachtPoes
Leeftijd3 tot 5 jaar

Beschrijving

Wegens privé omstandigheden moeten wij met pijn in ons hart afscheid nemen van onze lieve poes (en kater), welke we hierbij te koop aanbieden.
Hopelijk kunnen we op deze manier voor hun een forever home vinden.
Zie voor de kater Abel = Brits Korthaar(foto's 9 t/m 14) mijn andere advertentie Advertentienummer: m2262430585> Evy en Abel mogen uiteraard samen, maar ook gewoon apart weg!

Onze Evy (zie foto's 1 t/m 8)
Evy is een heel fijn tenger Noorse Boskatje welke wij als volwassen poesje hebben geadopteerd.
Geboortedatum van Evy is derhalve ‘onbekend’, en door dierenarts als richtlijn bepaald op 01-01-2020!
Evy heeft géén stamboom
Evy is NIET gesteriliseerd.

Evy is een heerlijke knuffelkat, welke weet wat en wanneer ze iets wil, en weet dat ook heel goed kenbaar te maken. Ze is een echt koninginnetje.
Evy kan heerlijk bij je op schoot komen knuffelen/slapen, maar ligt ook graag in een mandje te slapen.
Daarnaast kan ze zichzelf ook prima vermaken, en vindt het heerlijk om met balletjes en andere speeltjes te spelen. Ook met de andere dieren spelen vindt zij geweldig.
Evy is een ‘probleemoplosser’, zodra de andere poezen een verschil hebben komt zij er tussen om het te sussen.
Zij heeft bij ons één schitterend nestje gekregen samen met Abel



Zowel Evy als Abel kunnen goed met andere dieren overweg.
Wij hadden nog andere poezen(al vergeven) naast Evy, en een hond waar het allemaal goed mee klikt(e).
Wij zijn al op leeftijd en ze zijn dus geen kleine kinderen gewend, dus weet niet hoe ze daar in het dagelijks leven mee omgaan.

Wanneer de kleinkinderen komen, gaan ze in hun ‘holletjes’ hoog in de krabpaal zitten omdat ze dat dan ineens te druk vinden, maar reageren niet agressief naar kinderen. Het kan dus ook zomaar zijn dat als ze het gewend zijn, het wel goed gaat en ze ook wel met kinderen gaan spelen.
Evy komt dan wel als eerste wel uit de krabpaal, om te zien of er voor haar misschien een lekkere knuffel inzit.
In een huis zonder (kleine)kinderen weten we zeker dat ze goed tot hun recht komen !

Wij moeten een goed gevoel hebben bij de mensen aan wie wij ze verkopen, dus willen eerst persoonlijk kennis maken en weten in welke situatie ze terecht komen.

Voor Evy vragen wij € 250
Hiervoor mag haar eigen (grote) krabpaal, kattenbak en favoriete ‘Iglo-mandje’ mee. Daarnaast krijgt zij ook wat voer wat zij nu eet (3 soorten) en wat blikvoer mee.

Mocht je nog vragen hebben kan je gewoon een berichtje sturen.
Advertentienummer: m2268347870