Caviaflat / cavia kast - verblijf / cavilla

€ 350,00
Ophalen
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
531sinds 18 mei. '25, 21:52
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
TypeHok
Hoogte90 cm of meer
Lengte75 tot 110 cm
Geschikt voorCavia

Beschrijving

Deze prachtige cavilla komt zeer binnenkort beschikbaar (vanaf circa 1 juni) en is een fijn verblijf voor maximaal 3 cavia’s, maar ook een aanwinst voor uw interieur! De cavia’s kunnen zich over twee verdiepingen bewegen en hebben in het meegeleverde nachthok (‘de garage’) twee slaapplekken. Door de open constructie op ooghoogte heeft u veel beter contact met de dieren; ze voelen zich niet bedreigd door beweging van bovenaf voelen zich daardoor vrijer.
De hooiruif en trappen zijn inclusief. Onder het verblijf bevindt zich ruimte voor opslag van bijv hooi, eten en bodembedekking. Afmetingen aan de buitenzijde zijn 99cm x 48cm x 167cm (BxDxH). De cavilla is voorzien van dimbare ledverlichting die aan de zijkant is te schakelen. Op deze plek zit tevens een extra wandcontactdoos.
De cavilla is gebruikt en heeft onder de bodembedekking uiteraard wat sporen, maar is door het gebruik van diverse lagen epoxy geheel lekdicht.
De kleur is zijdeglans RAL9010 met hoogglans zwarte deuren.

Ophalen in overleg en na beschikbaar komen (de nieuwe cavilla wacht nog op de laatste onderdelen) in Almere.
Advertentienummer: m2269631894