Dagbesteding bij de paarden

Zie omschrijving
Ophalen
1281sinds 17 mar. '25, 15:10
Deel via
of

Beschrijving

Wist je dat je ook dagbesteding kan volgen bij Stal Röling?!

🐴Tijdens de dagbesteding voeren en verzorgen we de paarden, maar ook alle andere dieren op de boerderij. Naast de verzorging is er ook tijd voor anderen dingen. We kijken samen wat jij leuk vind om te doen en wat je zou willen leren.

🐴Stal Röling bestaat voor het grootste gedeelte uit paarden, waardoor de meeste activiteiten paardgericht zijn. Dit kan zijn paarden borstelen, wandelen, spelen of leren hoe je een paard traint. Er zijn ook nog andere dingen te doen op de boerderij. Zo kunnen we wandelen met de honden, in de tuin werken of klussen/bouwen aan de verblijven van de dieren. Heb je zelf ideeën hoe je jouw tijd wil indelen op de boerderij, dan is dit zeker bespreekbaar!

🐴Het werken op de boerderij kan je helpen om (weer) een dagritme te vinden en jouw dag meer invulling te geven. Zo ben je lekker actief bezig in de buitenlucht in een rustige en vertrouwde omgeving. Dieren accepteren je zoals je bent, waardoor jij jezelf kan zijn en vanuit een veilige plek kan groeien.

🐴Dagbesteding is op dit moment mogelijk op dinsdag en donderdag ochtend van 9:00-13:00. Het is te financieren uit een PGB of eigen bijdrage.

Heb je interesse gekregen? Stuur een mailtje naar stalroling@gmail.com

Ben jij begeleider en zou je met jouw zorgvragers bij ons op de boerderij willen komen? Stuur dan ook een mailtje naar stalroling@gmail.com en misschien kunnen we iets voor elkaar betekenen☺️
Advertentienummer: m2246844415