Kenmerken
Conditie
Nieuw
Type
Plant(en), Steen of Hout
Beschrijving
2 zakken van 8 liter te koop ivm wijzigen plannen
Scaper's Soil is een actief substraat, speciaal ontworpen voor aquariums, dat een licht zure en zachte wateromgeving creëert die zeer gewaardeerd wordt door de meeste dieren en planten uit tropische gebieden. Het is ideaal voor beplante aquariums, vooral voor aquascaping, en garnalenaquaria. Gemaakt van 100% natuurlijke grondstoffen, voorziet Scaper's Soil in alle essentiële mineralen en sporenelementen die aquariumplanten nodig hebben voor hun dagelijkse groei en ontwikkeling. Met zijn onregelmatig gevormde korrels, variërend in diameter van 1 tot 4 mm, geeft het een natuurlijke uitstraling aan de bodem en zorgt het voor een optimale beluchting, waardoor plantenwortels zich goed kunnen ontwikkelen.
Scaper's Soil vormt de perfecte basis voor gezonde, krachtige plantengroei en prachtige kleuren. Het voorkomt effectief vervelende algengroei om drie redenen:
Door de speciale voedingsformule die voordelig is voor de planten maar niet voor de algen.
Door de bufferende functie van voedingsstoffen.
Door de krachtige bevordering van plantengroei.
Scaper's Soil heeft actieve ionenuitwisselingseigenschappen en verlaagt de pH-waarde en stabiliseert deze in het licht zure bereik. Tegelijkertijd vermindert het de carbonaathardheid en maakt het water aanzienlijk zachter, terwijl het ook een natuurlijke bron van waardevolle humus- en fulvinezuren biedt zonder het water te kleuren. Hierdoor creëert Scaper's Soil waterwaarden die talrijke tropische aquariumplanten en vissen gewend zijn uit hun natuurlijke leefgebieden.
Naast het bevorderen van plantengroei en het creëren van ideale waterwaarden, biedt Scaper's Soil ook kristalhelder water en gezonde leefomstandigheden door zijn poreuze oppervlak dat een ideale ondergrond biedt voor belangrijke reinigingsbacteriën. Het zorgt voor optimale omstandigheden voor effectieve, biologische zelfreiniging en dus voor de beste waterkwaliteit.
Scaper's Soil is ook veilig te gebruiken in combinatie met CO2-bemesting, omdat de pH-waarde gestabiliseerd wordt door de bodem. Door zijn langdurig stabiele korrels is het ook uitstekend te gebruiken in combinatie met bodemfilters, vooral bij garnalenkweek. Het is een ideale bodem voor het houden en kweken van garnalen die zacht, licht zuur water vereisen, zoals Crystal Red en Red Bee, en zorgt voor een uitstekende kleurweergave van garnalen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Heerenveen
52x bekeken
2x bewaard
Sinds 28 feb '26
Advertentienummer: m2371743410
Populaire zoektermen
Vissen | Aquaria en Toebehoren2 meter aquariumaquarium 60 literaquarium 100 literaquarium 1000 literaquarium 200 literaquarium 80 literaquarium 20 literaquarium 300 literaquarium 120 literaquarium 500 literaquarium 10 literaquarium 30 literaquarium 40 literpumps in Schoenensprundel in Vijversturbokit uitlaat zip in Scooters | Piaggiostressless leren bank in Banken | Bankstellenskipak jaren 90 in Wintersportkledinghapro 4.4 in Dakkoffersmonster tower in Speedbotenjones bootmaker in Schoenenbulls comp in Fietsen | Mountainbikes en ATBtafel opheusden in Tuinsets en Loungesets