Kenmerken

Conditie
Nieuw
Materiaal
Overige materialen

Beschrijving

Katten op jouw volière kan een ware plaag zijn. Vogels vliegen zich dood tegen het dak of krijgen een slag als ze tegen het gaas hangen. Vaak worden na zo’n paniek in de volière de nesten verlaten en sterven de jongen.

Wij leveren al bijna 15 jaar schrikdraad op maat van jouw volière. We maken vrijblijvend een opzet met een advies hoe het te monteren en aan te sluiten.
Stuur ons foto’s van de volière en we komen terug met vragen en een advies met de benodigde producten.
Via de chat van de website kan dat direct per whatsapp
Schrikdraad Online Beinsdorp

Schrikdraad tegen de wanden
Tegen het klimmen is het plaatsen van draden tegen de buitenzijden noodzakelijk. Het liefst iets verhoogd zodat de klimmer er langs moet en de draden goed raakt. Deze oplossing hebben we met diverse isolatoren voor houten of metalen constructies. Noodzakelijk om plus en min draden naast elkaar te plaatsen zodat de kat beide raakt

Schrikdraad langs de dakrand
Heb je last van katten die van achter komen en zo op het dak komen? Daar hebben de de schutting steunen schuin of haaks voor. Ook hier plus en min draden spannen en zo plaatsen dat ze er wel tegenaan moeten komen.

Plaats van het schrikdraad apparaat
Het liefst plaatsen we het apparaat binnen, beschermd tegen directe regen. In het nachthok is een mooie plaats. Het zachtjes tikken van het apparaat is niet storend voor de vogels.

Aardpen
Een aardpen is noodzakelijk om een goede min te krijgen. Als de volière van blank metaal gaas gemaakt is kan het gehele gaas ook als min dienen. De perfecte aarde tegen katten

Katten verjagen volière volières kanaries zangvogels zebravinken Japanse meeuwen gouldamadine kwartel diamantduif kardinaal schrikdraad afrastering Buitenvoliere houten volière metalen volière katten overlast
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Beinsdorp
1.037x bekeken
7x bewaard
Sinds 4 nov '24
Advertentienummer: m2194984314