speculum voor inwendig onderzoek Aesculap gyneacologisch€ 19,00
Infuuspaal met drukset en verwarmingssysteem
€ 225,00
Ophalen
91sinds 3 mei. '25, 13:04
Kenmerken
ConditieGebruikt
Beschrijving
Deze infuuspalen komen uit een ziekenhuis boedel, zijn verrijdbaar en de kroon kan natuurlijk in hoogte ingesteld worden. Er is plek voor 2 infuuszakken gelijktijdig die onder druk ingebracht kunnen worden. De infuusvloeistof kan via een doorstroomsysteem op temperatuur gebracht worden zodat je nooit meer een te koud infuus inbrengt. Ik heb een aantal van deze systemen, de disposable infuussets heb ik er nu niet bij.
De aangegeven prijs is excl BTW en excl verzendkosten voor zover van toepassing.
Mocht je er meer van deze palen willen of alles ineens (er zullen nu tenminste 7 stuks compleet zijn) dan kunnen we nog wel een kritisch naar de prijs kijken.
De aangegeven prijs is excl BTW en excl verzendkosten voor zover van toepassing.
Mocht je er meer van deze palen willen of alles ineens (er zullen nu tenminste 7 stuks compleet zijn) dan kunnen we nog wel een kritisch naar de prijs kijken.
Website
www.vgam.nlAdvertentienummer: m2263940505
Populaire zoektermen
krukken in Verpleegmiddelenmedicijnen in Verpleegmiddelendouchestoel in Verpleegmiddelentrippelstoel in Verpleegmiddelenluiers in Verpleegmiddelendrempelhulp in Verpleegmiddelensara stedy in Verpleegmiddelenpo stoel in Verpleegmiddelenrollator gebruikt in Verpleegmiddelenfreestyle libre 2 in Verpleegmiddelenbedtafel in VerpleegmiddelenVerpleegmiddelen in Diversendoff n donner in Verpleegmiddeleninfuuspaalcorsa automaat in Opelknuffel schaap texelfatbike retroprotest fleecesido martenskast zwolle in Kastenmilo beeld in Antiek en Kunstvlekkeloos nederlands 2fsenior konijn adopterendeknudt lamp in Tafellampen