Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw

Beschrijving

Deze sterilisator is verkocht onder de naam van Ruck maar onder de motorkap is het een MELAG, een A-merk van Duitse makelij.
Deze Ruck/MELAG Sterilisator 75 beschikt over een innovatief ventilatiesysteem. Een ventilator zorgt voor de perfecte warmteverdeling in de binnenruimte, vermijdt oververhitting en verkort de bedrijfsduur aanzienlijk. Uw instrumenten zijn sneller gebruiksklaar.
De bedrijfstijd van de MELAG Sterilisator 75 voor onverpakte sterilisatiegoederen bedraagt bij normale belading slechts 60 minuten en bij verpakte instrumenten (in gesloten aluminiumcassetten) is dit 75 minuten. Naast tijdsbesparing door de korte bedrijfstijd worden met de MELAG Sterilisator 75 de bedrijfskosten duidelijk gereduceerd vergeleken met een traditioneel apparaat.

Het apparaat is gekocht in 2010, maar relatief weinig gebruikt. Ik verkoop wegens het opdoeken van mijn medisch-pedicure praktijk.
De sterilisator werkt probleemloos en is eenvoudig te bedienen.
Handgreep en Duitse handleiding zijn inbegrepen in de verkoop. 

Bij voorkeur op te halen in Apeldoorn, ivm kwetsbaarheid van de sterilisator. Evt. verzendkosten komen boven op de verkoopprijs.
Overige advertenties van jelly_belly1
Meer van jelly_belly1
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Apeldoorn
68x bekeken
0x bewaard
Sinds 4 aug '25
Advertentienummer: m2296112315