Kenmerken

Conditie
Nieuw
Handelsnaam fabrikant
niet ingevuld
Postadres fabrikant
niet ingevuld
E-mailadres fabrikant
niet ingevuld

Beschrijving

Veel praktijken gaan over op B-type autoklaven met alle kosten en onkosten van die terwijl dat voor massief instrumentarium eigenlijk niet nodig is en wel kostbaar is. Deze N-type autoklaven doen eigenlijk het zelfde als een hoge druk pan, het instrumentarium komt er dan dus gesteriliseerd maar wel nat uit. Voordeel van dit apparaat is dat er een semi dry functie op zit waardoor een groot deel van het vocht wordt afgevoerd. De cyclus duurt daardoor dan wel weer langer.
Dit toestel heeft een tank inhoud van 23 liter, op de laatste foto zie je de dimensies van de tank (25 cm doorsnede, 45 cm diepte). Alle toebehoren die je op de foto ziet worden meegeleverd.
Naast de fabrieksgarantie geef ik zelf nog een aanvullende garantie van een half jaar.
De aangegeven prijs is exclusief BTW en verzendkosten. Let op, het verzenden van een autoklaaf kan alleen met vrachtvervoer op een pallet omdat ze nogal zwaar zijn. Binnen Nederland kost dat in de meeste gevallen ongeveer 70 euro.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Almere
5x bekeken
0x bewaard
Sinds 5 nov '25
Advertentienummer: m2330496997