Kenmerken
Type
Overige typen
Conditie
Nieuw
Beschrijving
Deze opbouwdoos uit het LS-gamma van Jung maakt de installatie van inbouwschakelaars mogelijk in bepaalde omstandigheden, zoals bij te dikke muren. De 2-voudige opbouwdoos heeft een geïntegreerde drukvaste bodemplaat en afdekraam en is geschikt voor basiselementen met afdekkingen uit de LS range (behalve trapschakelaar). Bovendien is deze Jung-opbouwkap halogeenvrij en grafietzwart mat van kleur (vergelijkbaar met RAL9011).
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website. Wij zijn bereikbaar via support@tameson.nl.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eindhoven
6x bekeken
0x bewaard
Sinds 18 jul '23
Advertentienummer: a1487074795
Populaire zoektermen
oude kabelselektra kast buitenelektra kast waterdichtbouwkast elektraElektra en Kabelsjung st550elektra klussengratis kabelsjung dimmer 266 gdejung schakelaarselektra zegelsjung 1254bouwkast elektra gebruiktelektra kast waterdichtvelgen vw up 15 inch in Banden en Velgenikea mammut stoel in Kinderkamer | Tafels en Stoelenhoek urinoir in Sanitairklem giant in Agrarisch | Werktuigenspel rara wat ben ik in Gezelschapsspellen | Kaartspellenimari potten in Antiek | Porseleinrolstoel lier in Rolstoelenomnistor zakluifel in Caravan accessoiresopel boxtel in Opelvermiste en gevonden dieren in Vermiste en Gevonden Dieren