Handmatige Pijpenbuiger voor 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 10mm Buis€ 570,66
Dehn CU Parallelaansluiting voor verschillende diameters RD
€ 63,21
Verzenden
160sinds 21 mar. '24, 03:42
Kenmerken
TypeOverige typen
ConditieNieuw
Beschrijving
Dit is een parallelle connector die voldoet aan EN 62561-1, ontworpen voor bliksembeveiliging. Hij is gemaakt van koper en is speciaal bedoeld om twee kabels parallel te verbinden. Dit is een connector van het grote type die geschikt is voor verschillende kabeldiameters, in het bijzonder diameters van ronde geleiders variërend van 5-16 mm. Het heeft geen oppervlaktebescherming en is dus onbehandeld. De connector is voorzien van twee zeskantschroeven voor een veilige montage. De bliksemstroomcapaciteit van de unit is 100kA voor een impuls van 10/350 µs.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
Advertentienummer: a1499940420
Populaire zoektermen
kabelstripper in Elektra en Kabelsgroepenkast in Elektra en Kabelsschakelkast in Elektra en Kabelsbouwstroomkast in Elektra en Kabelsbouwkast elektra in Elektra en Kabelsbakeliet schakelaar in Elektra en Kabelsstroompaddestoel in Elektra en Kabels5 aderig in Elektra en Kabelszwerfkast in Elektra en Kabelsstopcontact zwart in Elektra en Kabelsgroepenkast gebruikt in Elektra en Kabelsbouwmeterkast in Elektra en Kabelsmantelbuis 50 mm in Elektra en Kabelskabelstripper kabelpeller in Elektra en Kabelsauto oss in Auto'sbordenrek metaaldries van noten schoenencartier tank in Herenab roll benchwinkels in Exploitaties en Overnamesdrachtige in Dieren en Toebehorenetac in Verpleegmiddelenopdekdeur 93 201 in Deuren en Horrenpanicum in Tuin en Terras