Handmatige Pijpenbuiger voor 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 10mm Buis€ 570,66
Dehn Parallelle Stekker PV 7.10 SKM8X20 CU Voor RD 7-10mm -
€ 11,91
Verzenden
10sinds 8 mei. '24, 03:38
Kenmerken
TypeOverige typen
ConditieNieuw
Beschrijving
Dit is een Dehn-connector voor bliksembeveiliging, gemaakt van koper, ontworpen voor parallelle aansluiting. Hij is geschikt voor het parallel schakelen van twee geleiders volgens EN 62561-1. De connector heeft gelijke diameters met twee schroeven voor een stevige bevestiging. Hij heeft een bliksemstroomcapaciteit van 100kA (10/350 µs meting). Hij is geschikt voor ronde geleiders met een diameter van 7 - 10 mm. De connector heeft geen oppervlaktebescherming en is onbehandeld, met een zeshoekige schroef voor het bevestigingstype.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
Advertentienummer: a1501464326
Populaire zoektermen
kabelstripper in Elektra en Kabelsgroepenkast in Elektra en Kabelsschakelkast in Elektra en Kabelsbouwstroomkast in Elektra en Kabelsbouwkast elektra in Elektra en Kabelsbakeliet schakelaar in Elektra en Kabelsstroompaddestoel in Elektra en Kabels5 aderig in Elektra en Kabelszwerfkast in Elektra en Kabelsstopcontact zwart in Elektra en Kabelsgroepenkast gebruikt in Elektra en Kabelsbouwmeterkast in Elektra en Kabelsmantelbuis 50 mm in Elektra en Kabelskabelstripper kabelpeller in Elektra en Kabelsgiant tcr 2maigretbosch wasmachine 8 kgviofoetna in Antiek en Kunstriviera maison eggmeisje in Keramiek en Aardewerkvintage parapluhoudercafestoelen zwart in Stoelenenkhuizen in Bankstellen