Parweld XTM256i MIG Inverter Lasapparaat met Lift TIG en MMA
Kenmerken
Beschrijving
Parweld XTM 256I MIG Inverter Lasapparaat. Professioneel MIG lastoestel met Lift TIG en MMA.
- MIG synergisch en manueel
- Lift TIG
- MMA
Een compact lastoestel op een handig onderstel met flessenhouder en opberglade. Makkelijk te verplaatsen van job naar job. De XTM256I werkt op 400V driefasig bij 50/60Hz.
Dankzij de stabiele DC uitgang bent u zeker van excellente laseigenschappen.
De XTM256I kan u bedienen in MIG synergisch of manueel met of zonder gas.
Synergische besturing maakt dat de machine snel en eenvoudig in te stellen is. Selecteer de draaddiameter, het materiaalsoort en zet de lasstroom naar het gewenste niveau. Hierdoor wordt de lasspanning en lasdraadsnelheid automatisch aangepast door de machine.
Bij handmatige (MIG manueel) stelt u de parameters volledig zelf in.
Lasbobijnen van 15kg (D300) en 5kg (D200) kunnen gemonteerd worden op de machine.
U kan de draaddiameter van de lasdraad selecteren via de selectieknop vooraan. Keuze uit 0.6mm – 0.8mm – 0.9mm – 1.0mm – 1.2mm diameter lasdraad.
Lassen van zowel Ijzer (Fe), Aluminium (Al) als inox/RVS (Ss) is mogelijk.
Indien u met gevulde lasdraad (zonder beschermgas) wenst te lassen kan u het toestel eenvoudig van polariteit omkeren binnenin de machine.
Er is een 2 takt / 4 takt functie aanwezig.
Bij het lassen van 2 takt drukt u op de toortsknop om het lassen te starten, als u de knop loslaat stopt het lassen.
Bij 4 takt drukt u op de toortsknop om het lassen te starten, als u de knop loslaat blijft de lasboog in stand. Drukt u opnieuw op de toortsschakelaar dan stopt u met lassen. Deze functie is vooral handig indien u langere lengtes aan één stuk door moet lassen.
IG lassen met de XTM256I
Als u occasioneel TIG wenst te gebruiken, voldoet de XTM256I prima. Met dit lasapparaat is het mogelijk om TIG in staal en RVS te lassen. De tigtoorts is optioneel verkrijgbaar.
Bij lift-TIG functie plaatst u de wolframnaald onder een hoek van 70° op het werkstuk en beweegt u de tig toorts zodat deze loodrecht op het werkstuk staat. Haal de wolframnaald zachtjes weg van het werkstuk en de lasboog zal opstarten.
MMA lassen
U kan het lastoestel ook gebruiken voor het lassen in MMA.
Prijs excl. BTW: € 1550,-
Prijs incl. BTW: € 1875,50
Bekijk voor de actuele prijzen en uitvoeringen onze website.
Multigaz Damwoude
Achterwei 52d
9104 CP Damwoude Friesland
0511-424094
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 8.30 – 17.00 uur.
Zaterdag: 9.00 – 12.00 uur.
Sinds 1994 de specialist in gassen & lasbenodigdheden!