Stow Palletstelling€ 36,30
MIG MAG lasapparaat synergetisch 500A
€ 3.799,00
Verzenden
00sinds 22 mei. '25, 15:27
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
- Zeer hoge inschakelduur
- Mobiele draadaanvoerunit
- Synergetisch
- ABS schokbestendige behuizing
- 5 jaar garantie
MIG/MAG 500A lasinverter / inverter synergetisch / lastoestel / lasmachine
Dit Soldatech powered by HG MIG/MAG lasapparaat kan zowel synergetisch als handmatig ingesteld worden, standaard uitgerust met een solide trolley die met gemak een fles van 50L meedraagt. Deze synergetische machine maakt het mogelijk om met gemak verschillende lasprocessen waaronder MIG-lassen en ook elektrode-lassen uit te voeren.
De moderne IGBT invertor techniek zorgt dat de ML500YHG duurzame prestaties met meer vermogen en een zeer hoge inschakelduur levert. Tevens is de ML500YHG standaard uitgerust met een krachtige waterkoeler die in combinatie met een ingebouwde ventilator oververhitting voorkomt en zorgt dat hoogwaardige lasprestaties langdurig gegarandeerd zijn.
Verder is de mobiele draadaanvoer unit voorzien van een bedieningspaneel waarop onder andere lasspanning en stroomsterkte eenvoudig instelbaar zijn. Tevens is de stroombron voorzien van voorgeprogrammeerde synergetische programma`s voor het lassen van diverse materialen.
Ideaal voor het lassen van roestvrijstaal, koolstofstaal, laag gelegeerd staal en aluminium (zonder pulse).
Iedere ML500YHG wordt standaard geleverd inclusief:
- Watergekoelde Soldatech MLT501M4 MIG toorts
- Werkstukklem met 3m 50mm² kabel
- Europese dinse-koppelingen 13mm
- Gasleiding van 12m met snelkoppeling
- Tussen kabelpakket draaddoorvoer van 5m
- 5-pins 32A stekker met 3m 4x4mm² kabel
- 4x draad aandrijfrol: 2x 0.8 + 1.0 en 2x 1.2V + 1.6V
- voltage = 400V - 3 fase
- frequentie = 50/60Hz
- afzekering = 32A B-kar
- ingangsvermogen = 27.5kVA
- opstart voltage = 73V
- inschakelduur (bij 20 graden omgevingstemperatuur) = 100% - 500A
- inschakelduur (bij 40 graden omgevingstemperatuur) = 60% - 500A
- lasstroombereik = MIG/MAG 40 - 500A
- lasstroombereik MMA = 40 - 490A
- verlasbare lasdraad = 0.8 / 1.0 / 1.2 / 1.6mm
- inhoud koelunit = 6L
- beschermingsklasse = IP21S
- afmetingen = 1133 x 498 x 1508mm
- gewicht = 112kg
Productafmetingen: Productlengte : 1.133 mm Productbreedte : 498 mm Producthoogte : 1.508 mm Productgewicht : 112,0 Kg Afmetingen van de verpakking: Verpakkingslengte : 1.180 mm Verpakkingsbreedte : 565 mm Verpakkingshoogte : 1.765 mm Gewicht : 135,00 Kg
Den Hartog Machines en Gereedschappen
Wij zijn een enthousiaste onderneming die zich voornamelijk bezighoudt met de verkoop van :
Werkplaatsinrichtingen, Metaalbewerkingsmachines, Magazijn- Palletstellingen en Partijgoederen.
Graag nodigen wij u uit om een kijkje te nemen op onze website, waar u een zeer uitgebreid assortiment Machines, Gereedschappen en Stellingmateriaal zult vinden.
Wij houden de website voor u up to date, zodat het altijd weer verrassend zal zijn om hier een bezoekje te brengen.
L. Den Hartog - Machines en Gereedschappen
Mijlweg 57A (bedrijfsnr. 451.)
3295 KG , ’s Gravendeel
078-6733228 verkoop@Ldenhartog.nl
Advertentienummer: a1514101479
Overige advertenties van Den Hartog Machines en Gereedschappen
Meer van Den Hartog Machines en Gereedschappen
Bekijk allePopulaire zoektermen
4 in 1 lasapparaat in Gereedschap | Lasapparatenhbm migparkside lasapparaathyundai lasapparaatmig mag lasapparaat in Lasapparatenmig/mag lasapparaat 230vco2 lasapparaat in Lasapparatenmig lasapparaat gebruikt in Lasapparatenmig mag lasapparaat gebruikt in Lasapparatenparkside lasapparaat in Lasapparatenlasapparaatglasvezel lasapparaat in Lasapparatentig mig lasapparaat in Lasapparatenco2 lasapparaat gebruikt in Lasapparatenalfa giulia velgen in Banden en Velgenbeukenhout in Haardhoutkleine fotolijstjestweedehands autos limburgbergerac in Tv en Seriesbmw fscleerboek frans in Boekenfata morgana roomspraywittop koning in Boekenmok in Stripfiguren