Handmatige Pijpenbuiger voor 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 10mm Buis€ 570,66
25mm T-bore 3-Weg PVC Pneumatische Kogelkraan Dubbelwerkend
€ 436,33
Verzenden
20sinds 17 feb. '23, 03:38
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
Deze pneumatisch bediende 3-weg PVC kogelkraan (T-bore) met lijmmof 25 mm poorten heeft een nominale diameter van 20 mm. Geschikt voor verontreinigd water of corrosieve media. De dubbelwerkende pneumatische actuator heeft een aluminium behuizing en een deksel van acetalhars. Levert 21,6 Nm bij 8 bar. De actuator heeft G 1/8 inch luchtpoorten en een 1/4 Namur interface om direct een magneetventiel te monteren. De kogelkraan heeft een PVC behuizing en PTFE/EPDM afdichtingen. Geschikt voor media van -20 tot 80 °C (-4 tot 176 °F) en een maximale mediadruk van 10 bar (145 psi). FKM beschikbaar op aanvraag.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
Advertentienummer: a1471401896
Populaire zoektermen
makita mbox 2 in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenbeitelplaatjes in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenelu in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenhydrauliek unit in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenontbraam machine2e hands gereedschappvc buispvc zeilpneumatische boorhamerpvc 110pvc kliktegelsgereedschap kruiwagengereedschap gebruikt in Handgereedschappvc buis 125mmgratis pettenmammuthnissan patrol y60 onderdelenoldenkott tabakhp deskjet f380lego spiderman no way homesucupirazomerzegels 1990voeten kruik in Antiek en Kunstluux licht