Kenmerken
Conditie
Nieuw
Beschrijving
Deze ISO cilinder heeft een pistondiameter van 25 mm en een slag van 100 mm, wat een theoretische kracht van 295 N bij 6 bar oplevert tijdens het vooruitgaan. De dubbelwerkende cilinder is uitgerust met zelfstellende pneumatische eindpositie demping, waardoor handmatige aanpassingen overbodig zijn en optimale prestaties bij verschillende belastingen en snelheden worden gegarandeerd. De bouwvorm omvat NSF-H1 vet en een droogloopafdichting, wat de duurzaamheid en betrouwbaarheid in veeleisende industriële omgevingen verbetert.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website. Wij zijn bereikbaar via support@tameson.nl.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eindhoven
1x bekeken
0x bewaard
Sinds 5 sep '24
Advertentienummer: a1505417683
Populaire zoektermen
topcraft onderdelenhydrauliek cilinderrobland onderdelenscheppach onderdelenparkside onderdelenpers machineopkoper gereedschaphoutklover onderdelenferm onderdelenscheppach onderdelenstalen buis 100mmkubota onderdelenwacker onderdelenrobland onderdelenbergumermeer in Stacaravanswoodstock in Evenementen en Festivalsoud huijzer 460 in Sloepenhonda ps 150 in Motoren | Hondasony cx200 in Cd-spelerskinder tattoos in Feestartikelennijverdal stoelen in Stoelenspyder velgen in Banden en Velgenzeelelie in Mineralen en Fossielenriviera maison fotolijst met haak in Fotografie | Fotolijsten