Handmatige Pijpenbuiger voor 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 10mm Buis€ 570,66
Festo Aftakkingsmodule G3/4 0-16bar 8800l/min Midi -
€ 71,83
Verzenden
00sinds 1 nov. '24, 03:42
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
De aftakkingsmodule biedt efficiënte luchtverdeling met een G3/4 pneumatische aansluiting en een standaard nominale debiet van 8800 l/min in de hoofdstromingsrichting. Werken bij drukken van 0 tot 16 bar, biedt deze module veelzijdige functionaliteit voor verschillende pneumatische systemen. De bouwvorm maakt boven- en onderaansluitingen mogelijk, wat de installatieflexibiliteit vergroot. De mogelijkheid van de module om als tussenverdeler voor verschillende luchtkwaliteiten te dienen, maakt het een waardevol onderdeel voor complexe pneumatische opstellingen, waardoor het luchtbeheer in industriële toepassingen wordt gestroomlijnd.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
Advertentienummer: a1507340163
Populaire zoektermen
makita mbox 2 in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenbeitelplaatjes in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenelu in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenhydrauliek unit in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenontbraam machine2e hands gereedschapgereedschap kruiwagengereedschap gebruikt in Handgereedschapcompressor 300 l/minoud gereedschapcompressor 400 l/minpellet machinewolfgang gereedschapsproei extractie machinetrampoline hoes 244visjes vangenkantenlijmer hebrock in Houtbewerkingbiljarttafel verwarmdjulius dresslernord capecalifornia servies korenbloemdynamo hyundai in Auto-onderdelengeborduurde kleedjesphilips radio antiek in Tv's en Audio