Handmatige Pijpenbuiger voor 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 10mm Buis€ 570,66
Festo Precisiedrukregelventiel G1/4 0.05-4bar 2000l/min -
€ 409,32
Verzenden
00sinds 1 nov. '24, 03:42
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
Deze precisiedrukregelaar biedt betrouwbare prestaties met een drukregelbereik van 0,05 tot 4 bar en een standaard nominaal debiet van 2000 l/min. Hij heeft een G1/4 pneumatische aansluiting en handhaaft een maximale drukhysterese van 0,02 bar, wat zorgt voor een consistente uitgangsdruk. De bouwvorm van de regelaar omvat voordrukcompensatie en hoge secundaire ontluchtingscapaciteiten, waardoor hij geschikt is voor toepassingen die nauwkeurige drukregeling vereisen in industriële pneumatische systemen.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
Advertentienummer: a1507340802
Populaire zoektermen
makita mbox 2 in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenbeitelplaatjes in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenelu in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenhydrauliek unit in Gereedschap | Machine-onderdelen en Toebehorenontbraam machine2e hands gereedschapgereedschap kruiwagengereedschap gebruikt in Handgereedschapcompressor 300 l/minoud gereedschapcompressor 400 l/minpellet machinewolfgang gereedschapsproei extractie machinepennant rosella kopenborsini accordeonikea stockholm lamphoogslaper met kastruimteuitlaat vn in Motorencitroen c2 uitlaatgilera zadel in Fietsen en Brommerszeldzame in Poppeneiken tuinmeubelenletter sjabloon in Knutselen