Kenmerken

Conditie
Nieuw

Beschrijving

Zonder accu's en lader, in doos
Aangedreven door twee parallelgeschakelde 18 V accu's. Zodra één accu zijn limiet heeft bereikt, schakelt hij automatisch over naar de tweede accu.
Handzame machine: borstel, filter en stofbox kunnen met water gereinigd worden.
Uitgerust met HEPA-filter voor het afvangen van kleine stofdeeltjes.
Schoonmaakbereik kan ook worden gedefinieerd door als accessoire verkrijgbare sensortape te gebruiken op de vloer.
Voorzien van ON / OFF functie: zorgt ervoor dat de RoboCleaner automatisch start en stopt met schoonmaken op vooraf ingestelde tijden.
Kan terug rijden naar thuispositie. Bijvoorbeeld wanneer de accu`s bijna leeg zijn of aan het eind van het schoonmaakprogramma.
LXT 18 V slimme RoboCleaner voorzien van LiDAR en camera sensor om schoon te maken ruimtes in kaart te brengen.
Ook te bedienen via draadloze afstandsbediening. Kan ook gebuikt worden om de RoboCleaner te lokaliseren. Max. 20 meter bereik.
Beschikt over uitgebreid bedieningspaneel.
De app stelt de gebruiker in staat om de robocleaner te bedienen, verboden gebieden in te stellen en informatie over voorgaande schoonmaak sessies op te halen.
De RoboCleaner kan tot 5 kamers en maximaal 10.000m2 in kaart brengen en onthouden.
Uitgerust met ultrasonische en bumper sensoren voor het detecteren van obstakels en afgrond.
Alle borstels zijn eenvoudig gereedschapsloos te verwisselen.
Bepaalt op basis van de opgeslagen ruimte een optimale route om schoon te maken.
Maximum schoonmaak bereik van 600m² (met 2x BL1860B).



NIEUW IN DOOS
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Mijnsheerenland
33x bekeken
2x bewaard
Sinds 23 sep '25
Advertentienummer: m2314463502