18mm multiplex hardhout powerplex bouwhout restpartij

€ 200,00
Ophalen
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
1256sinds 7 mei. '25, 16:24
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
TypePlank
Lengte200 tot 250 cm
DikteMinder dan 25 mm

Beschrijving

Te koop: ca. 15 m² Powerplex platen (18mm, eucalyptus) – gebruikte staat

Wegens einde van een klus bied ik circa 15 m² aan Powerplex platen aan van 18 mm dik, vervaardigd uit eucalyptus. Deze multiplex platen zijn van hoge kwaliteit, maar vallen in de B-keus categorie. Ze zijn uitermate geschikt voor diverse bouw-, renovatie- en timmerprojecten waar duurzaamheid en stevigheid gewenst zijn.

De platen zijn gebruikt en vertonen lichte gebruikssporen, zoals enkele zaagsneden, vegen en enkele incidentele schroefgaatjes. Specificaties van de beschikbare platen:

8 platen van circa 122 cm x 60 cm

Enkele grotere platen van circa 250 cm lengte (zie foto – geplaatst tegen auto en kruiwagen)


De nieuwprijs bedraagt circa €750,- voor deze hoeveelheid.


Het materiaal dient bij voorkeur in één keer te worden opgehaald. Locatie: Beverwijk. In overleg is bezorging in de regio mogelijk.

Steekwoorden;
Powerplex, multiplex platen, eucalyptus plaat, 18mm multiplex, B-keus plaatmateriaal, constructiehout, bouwmateriaal, klusmateriaal, timmerhout, gebruikte platen, goedkope multiplex, Powerplex 18mm, plaatmateriaal te koop, bouwproject hout, Beverwijk hout ophalen.
Advertentienummer: m2265598857