Handmatige Pijpenbuiger voor 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 10mm Buis€ 570,66
G2 RVS 316 Y Terugslagklep PTFE 0.1/0.3-40bar - CLYS
€ 193,64
Verzenden
00sinds 5 nov. '21, 16:07
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
G2 inch (F/F) terugslagklep (merk Tameson) gemaakt van roestvrij staal met PTFE afdichting. Voor een maximale druk van 40 bar en een temperatuur bereik van -20 tot 200°C.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
Advertentienummer: a1407062298
Populaire zoektermen
woonunit in Overige Doe-het-zelf en Verbouwolievat in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbouwhekken gebruikt in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbouwstempels gebruikt in Overige Doe-het-zelf en Verbouwlijmkraan in Overige Doe-het-zelf en Verbouwplatenlift in Overige Doe-het-zelf en Verbouwgereedschapskast in Overige Doe-het-zelf en Verbouwrijplaten in Overige Doe-het-zelf en Verbouwspeciekuipen in Overige Doe-het-zelf en Verbouwpallethaak in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbetonkubel in Overige Doe-het-zelf en Verbouwwerkplaatskast in Overige Doe-het-zelf en Verbouwprikroller in Overige Doe-het-zelf en Verbouwkunstof roosters in Overige Doe-het-zelf en Verbouwatlantis ringkinsmart autosupertrash leren jurkkweekkas karweivliegendoosarnhem litho in Antiek en Kunstflagstone in Tegels en Klinkersbank ilpendampeugeot 108 cameratuinbeeld auto in Tuinbeelden