Handmatige Pijpenbuiger voor 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 10mm Buis€ 570,66
Teflon Chemisch Bestendige Slang met Stalen Omvlechting 9.75
€ 1.413,28
Verzenden
80sinds 5 nov. '21, 16:12
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
Hoogwaardige 9,75 mm universele chemisch bestendige slang. De slang is gemaakt van teflon (PTFE) met een stalen omvlechting. Met een zeer groot temperatuurbereik (-60 °C tot 220 °C) en een werkdruk van 183 bar kan de slang worden gebruikt in diverse industriële toepassingen waar een hoge chemische weerstand, thermische stabiliteit, elasticiteit en weerbestendigheid vereist zijn. Let op: Wordt verkocht op een rol van 25 meter en kan niet worden geretourneerd!
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
Advertentienummer: a1407069852
Populaire zoektermen
woonunit in Overige Doe-het-zelf en Verbouwolievat in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbouwhekken gebruikt in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbouwstempels gebruikt in Overige Doe-het-zelf en Verbouwlijmkraan in Overige Doe-het-zelf en Verbouwplatenlift in Overige Doe-het-zelf en Verbouwgereedschapskast in Overige Doe-het-zelf en Verbouwrijplaten in Overige Doe-het-zelf en Verbouwspeciekuipen in Overige Doe-het-zelf en Verbouwpallethaak in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbetonkubel in Overige Doe-het-zelf en Verbouwwerkplaatskast in Overige Doe-het-zelf en Verbouwprikroller in Overige Doe-het-zelf en Verbouwkunstof roosters in Overige Doe-het-zelf en Verbouwinterlagos velgenprivate lease tweedehands mercedeskledingkast 200x236rieten kraammandanaloge synthesizerpip studio kerstballengordijnen mintgroen in Gordijnen en Lamellenpokemon platinum kaarten in Pokémoneletrische aansteker in Kookplatensulky geremd in Rijtuigen en Koetsen