WIKA Digitale Manometer 0..4 Bar (0..58 Psi) G 1/4 Klasse€ 988,06
Kenmerken
Conditie
Nieuw
Beschrijving
Deze roterende koppeling wordt meestal gebruikt om water over te brengen van een toevoerleiding naar continu roterende apparatuur of van apparatuur naar de retourleiding. Messing koppelingen zijn geschikt voor neutrale en niet-corrosieve media. Het afdichtingsmateriaal is wolfraamcarbide. De maximale bedrijfsdruk is 50 bar (702,5 psi).
Let op: De linkse draad wordt gebruikt voor trommels die met de wijzers van de klok meedraaien. De rechtshandige draad wordt in de linksdraaiende trommel gevoerd.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eindhoven
4x bekeken
0x bewaard
Sinds 5 nov '21
Advertentienummer: a1407106431
Populaire zoektermen
Overige Doe-het-zelf en Verbouwx monster 3.0bouw en verbouwslang 2 inchbar 2 meter2 componenten pistooldoe het zelf garageOverige Doe-het-zelf en Verbouwdoe het zelfwoonunits doe het zelf en verbouw2 componenten lijmdoe het zelf traprenovatie2 componenten lijm90 x 40singlespeed mountainbike in Fietsonderdelenpluimvee witte pauwen in Pluimveete koop in eerbeek in Stoelenphildar boek in Breien en Hakenborden societe ceramique maestricht in Antiek | Wandborden en Tegelsyorkshire terriër pups in Honden | Jack Russells en Terriërslaadpaal rfid in Laadpalenmercury rib in Rubberbotensalontafel vrouw in Tafels | Salontafelsleeuwenkoning figuurtjes in Poppetjes en Figuurtjes