Vervangende Kap Zonder Schakelaar Voor Condor MDR 2€ 17,11
Teflon Chemisch Bestendige Slang met Stalen Omvlechting 13
50sinds 15 jul. '22, 03:46
€ 267,68
Verzenden
Verzenden voor € 5,99
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
Hoogwaardige 13 mm universele chemisch bestendige slang. De slang is gemaakt van teflon (PTFE) met een stalen omvlechting. Met een zeer groot temperatuurbereik (-60 °C tot 220 °C) en een werkdruk van 161 bar kan de slang worden gebruikt in diverse industriële toepassingen waar een hoge chemische weerstand, thermische stabiliteit, elasticiteit en weerbestendigheid vereist zijn. Let op: Wordt verkocht op een voorgesneden lengte van 3 meter en kan niet worden geretourneerd!
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
Advertentienummer: a1441358964
Populaire zoektermen
Overige Doe-het-zelf en Verbouwstalen damwand beschoeiingstalen kogelsbouw en verbouwgebruikte stalen poortslang 2 inchslang 40 mmdoe het zelf garagestalen poort gebruiktstalen buis schroefdraadslang 60 mmptfe teflonhittebestendige slangrubber slangkruiwagenwiel gebruikt in Kruiwagensmagnetische dakdrager in Dakdragersriviera maison slippers in Woonaccessoires | Overigesprookjeshof in Ansichtkaarten | Nederlandmini 2010 in Minialbert heijn mini in Stripboekenhardhouten palen almere in Palen, Balken en Plankenhouten poortdeur in Tuinpoortenbrommer monteur in Auto en Motor | Monteurs en Garagesdef rhymz in Cd's | Hiphop en Rap