Vervangende Kap Zonder Schakelaar Voor Condor MDR 2€ 17,11
Teflon Chemisch Bestendige Slang met Stalen Omvlechting 13
50sinds 16 jul. '22, 03:49
€ 2.124,16
Verzenden
Verzenden voor € 5,99
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
Hoogwaardige 13 mm universele chemisch bestendige slang. De slang is gemaakt van teflon (PTFE) met een stalen omvlechting. Met een zeer groot temperatuurbereik (-60 °C tot 220 °C) en een werkdruk van 161 bar kan de slang worden gebruikt in diverse industriële toepassingen waar een hoge chemische weerstand, thermische stabiliteit, elasticiteit en weerbestendigheid vereist zijn. Let op: Wordt verkocht op een rol van 25 meter en kan niet worden geretourneerd!
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
Advertentienummer: a1441510227
Populaire zoektermen
Overige Doe-het-zelf en Verbouwstalen damwand beschoeiingstalen kogelsbouw en verbouwgebruikte stalen poortslang 2 inchslang 40 mmdoe het zelf garagestalen poort gebruiktstalen buis schroefdraadslang 60 mmptfe teflonhittebestendige slangrubber slangbentley turbo in Bentleyf-16 in Modelbouw | Vliegtuigen en Helikopterseuropese sijs in Vogels | Overige Vogelseikenblad in Tafels | Eettafelstoyota celica ta 40 in Brandstofsystemenwilp in Paarden en Pony's | Dekens en Dekjesjaren 50 in Oorbellenleifheit droogmolen in Droogmolens en Wasrekkencatherine full body in Games | Sony PlayStation 4bandrecorder philips 4407 in Bandrecorders