Handmatige Pijpenbuiger voor 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 10mm Buis€ 570,66
G 3/8 inch 2-Weg Rvs Mini-Kogelkraan 25 Bar
€ 45,52
Verzenden
20sinds 16 jul. '22, 03:53
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
2-Weg mini kogelkraan met binnendraad G3/8 inch schroefdraad en een hendel voor open/dicht bediening. 10 mm nominale diameter en een maximale werkdruk van maximaal 25 bar. Geschikt voor vele media, ideaal voor corrosieve en agressieve media. Temperatuurbereik van -20 tot 150 °C. RVS behuizing, rvs kogel en PTFE/FKM afdichtingen.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
Advertentienummer: a1441511104
Populaire zoektermen
woonunit in Overige Doe-het-zelf en Verbouwolievat in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbouwhekken gebruikt in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbouwstempels gebruikt in Overige Doe-het-zelf en Verbouwlijmkraan in Overige Doe-het-zelf en Verbouwplatenlift in Overige Doe-het-zelf en Verbouwgereedschapskast in Overige Doe-het-zelf en Verbouwrijplaten in Overige Doe-het-zelf en Verbouwspeciekuipen in Overige Doe-het-zelf en Verbouwpallethaak in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbetonkubel in Overige Doe-het-zelf en Verbouwwerkplaatskast in Overige Doe-het-zelf en Verbouwprikroller in Overige Doe-het-zelf en Verbouwkunstof roosters in Overige Doe-het-zelf en Verbouwvintage nike sweaterzara truien dames salegolf gte bumpercathrine hammelbenson lampvi keelandfundamentals of corporate financefietskussen met rugsteundries roelvink in Singlesgedragen kik