Kenmerken
Conditie
Nieuw
Beschrijving
Deze G 1/4 inch 2-weg kogelkraan is gemaakt van PFA met een FKM-afdichting. De nominale diameter van de klep is 4 mm (DN 4). De maximale werkdruk is 10 bar en de minimale werkdruk is -0,95 bar, waardoor hij geschikt is voor vacuüm. De klep is geschikt voor bedrijfstemperaturen tussen -40 en 180 °C.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website. Wij zijn bereikbaar via support@tameson.nl.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eindhoven
2x bekeken
0x bewaard
Sinds 4 aug '22
Advertentienummer: a1443985825
Populaire zoektermen
4 inch buismoet nu wegOverige Doe-het-zelf en Verbouwmoet wegmoet wegmoet nu wegbouw en verbouwslang 2 inch"moet wegprobst vacuumbar 2 meter2 componenten pistooldoe het zelf garagevacuum tegeltillerstudio anneloes xl in Broeken en Pantalonshonda f800 in Gereedschap | Freesmachineswindhond* in Honden | Windhondenjordan 4 infrared in Schoenen1.4 tjet motor in Motor en Toebehorenijsmachine rvs in IJsmachinescitroen mehari in Carrosserie en Plaatwerkeq 700 in Koffiezetapparatenvaas makkum in Antiek | Vazenwelly bmw in Modelauto's | 1:18