Handmatige Pijpenbuiger voor 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 10mm Buis€ 570,66
16S (M24x1.5) & G1/2 Regeling-In Elektrolytisch verzinkt
€ 33,75
Verzenden
00sinds 9 nov. '22, 03:40
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
Dit is een verzinkt stalen terugslagklep met veermechanisme die vrije doorstroom in een richting toelaat en voorkomt dat deze in de tegenovergestelde richting gaat. De stroomrichting is van buis naar schroefdraad. Aansluiting 1 heeft een snijring van 16 mm met wartelmoer M24x1,5, geschikt voor belastingsklasse S (zwaar). Aansluiting 2 heeft G 1/2 inch buitendraad. Met NBR-afdichting, geschikt voor toepassingen binnen een temperatuurbereik van -20 tot 100 °C. Het werkdrukbereik is -1 tot 400 bar. Het is vervaardigd overeenkomstig ISO 8434-1.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
Advertentienummer: a1459585469
Populaire zoektermen
woonunit in Overige Doe-het-zelf en Verbouwolievat in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbouwhekken gebruikt in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbouwstempels gebruikt in Overige Doe-het-zelf en Verbouwlijmkraan in Overige Doe-het-zelf en Verbouwplatenlift in Overige Doe-het-zelf en Verbouwgereedschapskast in Overige Doe-het-zelf en Verbouwrijplaten in Overige Doe-het-zelf en Verbouwspeciekuipen in Overige Doe-het-zelf en Verbouwpallethaak in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbetonkubel in Overige Doe-het-zelf en Verbouwwerkplaatskast in Overige Doe-het-zelf en Verbouwprikroller in Overige Doe-het-zelf en Verbouwkunstof roosters in Overige Doe-het-zelf en Verbouwstihl ms 280opblaasbaar platformralph erskineclassic tall uggs in Schoenengrond vaasmarchal lampemaille in Militaria & Tweede Wereldoorlogachterruit toyota in Auto-onderdelenhalfhoge kastenbarry en eileen