Kenmerken
Conditie
Nieuw
Beschrijving
Deze verzinkte stalen T-snijringkoppeling is ontworpen met snijring en draaibare buisverbindingspoorten. Het heeft een verstelbare aansluiting. Aansluiting 1 is een snijring van 18 mm met een wartelmoer M26x1,5. Aansluiting 2 is een snijring van 18 mm met een wartelmoer M26x1,5. Aansluiting 3 heeft een 18 mm draaibare buisverbinding. Het afdichtingsmateriaal is NBR. De maximumdruk is 315 bar. De fitting is geschikt voor temperaturen van -35 tot 100 °C (-31 tot 212 °F). Hij is vervaardigd overeenkomstig DIN EN ISO 8434-1 (DIN 2353).
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website. Wij zijn bereikbaar via support@tameson.nl.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eindhoven
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 13 nov '22
Advertentienummer: a1460024717
Populaire zoektermen
Overige Doe-het-zelf en Verbouwbouw en verbouwdoe het zelf garagestuk rubberOverige Doe-het-zelf en Verbouwdoe het zelfrollenbaan staalwoonunits doe het zelf en verbouwdoe het zelf traprenovatieheesch doe het zelf en verbouwwoonunits doehetzelf en verbouwsnij ijzersgietvloer doe zelfstaal busstrijkkruk in Strijkijzers en Strijkplankenrenault twingo 2015 in Renaultblond amsterdam unicorn in Keuken | Serviesop afbetaling in Elektrische fietsenstreet glide koffers in Onderdelen | Harley-Davidsonfaux fur bontjas in Jassen | Winterhush puppies slippers in Kinderkleding | Schoenen en Sokkenbang olufsen hout in Luidsprekershet paard van sinterklaas in Speelgoed | Knuffels en Plucheindustriele bakkerskast in Kasten | Overige