Kenmerken
Conditie
Nieuw
Beschrijving
JP Fluid Control 2-weg magneetventiel (type DF-SA) met G 3/4 inch draad en een 380 V AC spoel. De circuitfunctie van de magneetklep is normaal gesloten (spanning = open) en het ventiel is semi-direct gestuurd, dus er is geen drukverschil nodig. Geschikt voor een maximale temperatuur van 120°C en voor een drukbereik van 0 - 10 bar. Behuizing van messing met een FKM (FPM) afdichting en een 20 mm doorlaat. De Kv-waarde is 6.48 m3/h (108.02 l/min bij dp = 1 bar water).
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website. Wij zijn bereikbaar via support@tameson.nl.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eindhoven
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 23 nov '22
Advertentienummer: a1460982524
Populaire zoektermen
4 inch buis3 inch buisOverige Doe-het-zelf en Verbouwbouw en verbouwdoe het zelf garagemessing leuningbar messing3 fase generatorOverige Doe-het-zelf en Verbouwloper 3 meterdoe het zelfwoonunits doe het zelf en verbouwdoe het zelf traprenovatiemessing trommelnespresso melkopschuimer in Koffiezetapparatenromer duo isofix in Autostoeltjeskoelbox lade in Bootonderdelenvelgen mazda 2 in Banden en Velgenchevrolet oldtimer pick up in Oldtimersnike boksschoenen in Boksenferrari rugzak in Tassen | Rugtassenloopstok in Wandelstokkenrad power in Elektrische fietsenjust mugs in Keuken | Servies