Handmatige Pijpenbuiger voor 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 10mm Buis€ 570,66
T-boring Snijring 8 L 3-Weg Hydraulische Stalen Kogelkraan
€ 106,55
Verzenden
20sinds 25 dec. '22, 03:38
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
Hydac 8L snijring 3-weg hydraulische staal kogelkraan voor maximale druk van 315 bar. Verzinkt staal ontwerp, met hardverchroomde staal bal en POM/NBR afdichtingen. Geschikt voor hydraulische en stookolie binnen een temperatuurbereik van -10 tot 80 °C. De klep heeft een 6 mm T-boring. Handgreep bediend.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
Advertentienummer: a1466873524
Populaire zoektermen
woonunit in Overige Doe-het-zelf en Verbouwolievat in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbouwhekken gebruikt in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbouwstempels gebruikt in Overige Doe-het-zelf en Verbouwlijmkraan in Overige Doe-het-zelf en Verbouwplatenlift in Overige Doe-het-zelf en Verbouwgereedschapskast in Overige Doe-het-zelf en Verbouwrijplaten in Overige Doe-het-zelf en Verbouwspeciekuipen in Overige Doe-het-zelf en Verbouwpallethaak in Overige Doe-het-zelf en Verbouwbetonkubel in Overige Doe-het-zelf en Verbouwwerkplaatskast in Overige Doe-het-zelf en Verbouwprikroller in Overige Doe-het-zelf en Verbouwkunstof roosters in Overige Doe-het-zelf en Verbouwmini cars autootjesbmw e36 tunedcottonfield overhemdentrolley met luchtbandendeurknop vierkantleren overallklapstoelen in Tuinstoelenschakelpook logitech in Playstation console-accessoiresdone by deer dekbedovertrekgratis vensterbank