Kenmerken
Conditie
Nieuw
Beschrijving
Hoogwaardige 35 mm druk- en zuigslang. De slang is gemaakt van polyvinylchloride (PVC) met een harde PVC-draadspiraal met hoge treksterkte als drukondersteuning. Met een temperatuurbereik van -10 °C tot 55 °C, een werkdruk van 7 bar en een maximale vacuümdruk van -0,7 bar een ideale slang voor irrigatie- en drainageprojecten in de industrie, land- en tuinbouw. Let op: Wordt verkocht op een voorgesneden lengte van 1 meter en kan niet worden geretourneerd!
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website. Wij zijn bereikbaar via support@tameson.nl.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eindhoven
4x bekeken
0x bewaard
Sinds 25 jan '23
Advertentienummer: a1469484188
Populaire zoektermen
betonmatten 8 mmOverige Doe-het-zelf en Verbouwbetonmatten 8 mmpvc zeil transparantbouw en verbouwsandwichpanelen 150 mmtyleenslang 50 mmslang 40 mmdoe het zelf garagervs buis 20 mmafsluiter 110 mmslang 60 mmOverige Doe-het-zelf en Verbouwdakdoorvoer 150 mmrijksdaalder nikkel in Munten | Nederlandsopraan saxofoon yanagisawa in Blaasinstrumenten | Saxofoonshonda civic 1:18 in Modelauto's | 1:18seder schaal in Keuken | Serviesbaltimore led in Lampen | Overigeveghel gratis in Verhuizers en Opslagpresident madison in Zenders en Ontvangersviktor en rolf kleding in Ondergoed en Lingeriezeehondje knuffel in Speelgoed | Knuffels en Plucheazeztuliet armband in Armbanden