Verloopstuk voor spirobuis van Ø 355mm naar Ø 200mm

€ 21,49
Verzenden
70sinds 21 jun. '23, 23:09
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw

Beschrijving

Het verloopstuk (reductie) wordt gebruikt om spirobuizen met twee verschillende maten aan te sluiten op elkaar. Met dit verloopstuk sluit u een ventilatiekanaal met een diameter van 355mm aan op een ventilatiekanaal met een diameter van 200mm. Het verloopstuk gaat met beide kanten direct in een flexibele slang of spirobuis.

Materiaal: Gegalvaniseerd staal

Afmetingen:

  • d1 = 355mm
  • d2 = 200mm


  • Waarom kiezen voor Ventilatieshop:
    - Kiyoh score van 9.2 / 10 uit 20.127 beoordelingen.
    - Grootste voorraad van Nederland en België
    - Op werkdagen voor 16:30 besteld, morgen geleverd
    - Gratis verzending vanaf €25,- (NL & BE)

    Ventilatieshop.com is uw online winkel voor alle ventilatie artikelen en ventilatiesystemen. Bekijk het hele aanbod op www.ventilatieshop.com

    Wij zijn tevens het adres voor verschillende ventilatie-producten zoals: Spiro/spiralo kanalen en hulpstukken, flexible slangen, instortkanaal, ventilatieroosters, Kunststof kanalen, montagematerialen, ventielen, lijmen & kit, ventilatiekanalen rond en rechthoekig, airconditioning, boren, etc... En heeft u advies op maat nodig? geen probleem, neem contact met ons op of kom langs in EDE!

    Adres:
    Ventilatieshop Ede
    Boylestraat 21C
    6718 XM EDE
    www.ventilatieshop.com

    Klantenservice is geopend van 09:30 tot 17:00 uur

Advertentienummer: a1484876393