Kenmerken
Conditie
Nieuw
Beschrijving
Burkert 2/2-weg magneetventiel (type 256) met een spoel van 24 V DC. De circuitfunctie van het magneetventiel is normaal gesloten (spanning = open). De klep werkt direct, dus er is geen differentiële druk nodig. Behuizing van RVS met roestvrijstalen afdichting en een opening van mm. De Kv-waarde is m3/h (0,0 l/min bij dp = 1 bar water). Geschikt voor vacuum.
Deze klep zonder vloeistoflichaam.
Let op: DIN-connector is inbegrepen.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website. Wij zijn bereikbaar via support@tameson.nl.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eindhoven
4x bekeken
0x bewaard
Sinds 18 jul '23
Advertentienummer: a1487090277
Populaire zoektermen
Overige Doe-het-zelf en Verbouwuzin ncbouw en verbouwhuis te koop schijndelprobst vacuumdoe het zelf garagervs buis 20 mmrvs buis 200vacuum tegeltillerrvs ibcOverige Doe-het-zelf en Verbouwdoe het zelfwoonunits doe het zelf en verbouwlekbak rvschalet erm in Vakantie | Aanbiedingen en Last minutevintage akai platenspeler in Platenspelersbang en olufsen vintage in Platenspelersspaarndam in Gezelschapsspellen | Bordspellengolden state warriors jersey in Basketbalducati oltimer in Onderdelen | Oldtimersvintage kastje blauw in Kasten | Ladekastenponsdoppen in Metalenfusion onderdelen in Overige Auto-onderdelenpaters in Kerst